Мюслі UA представили колаборацію з Джо Байденом: UKRAINE IS STILL INDEPENDENT AND FREE

Мюслі UA представили колаборацію з Джо Байденом: UKRAINE IS STILL INDEPENDENT AND FREE

17 березня найзагадковіший музичний проєкт України вкотре тішить прихильників сміливим релізом. Цього разу динамічний трек МЮСЛІ UA перетворили спіч самого президента США. 

Танцювальний MINIMIX на основі виступу Президента США у Польщі вийшов на YouTube-каналі проєкту ще 23 лютого, у самий пік бурхливої реакції українців. Уривок треку, що об’єднав нині легендарні цитати Байдена про нескореність України та одразу набрав декілька сотень тисяч переглядів в TikTok, і викликав неабиякий резонанс у Мережі:

  • “Вийшло неймовірно”
  • “Вау! Хочу собі на рингтон!” 
  • “ВИМАГАЮ ПОВНУ ВЕРСІЮ ТРЕКУ!”
  • “Чекаємо повну версію” — масово вимагали повної версії українці

МЮСЛІ UA добре відомі своєю особливою близькістю та любов’ю до народу, не проігнорували прохання багатотисячних шанувальників і цього разу. Повна версія треку UKRAINE IS STILL INDEPENDENT AND FREE містить ще більше цитат Джо Байдена та звучить як гімн безпрецедентної підтримки України. Окрім президента США, доповнена версія також містить ключові для України фрази впливових  світових лідерів: Олафа Шольца, Ріші Сунака, Анджея Дуди, Марка Рютте, Маї Санду та інших, які неодноразово висловлювати своє захоплення і підтримку нашим народом.

“Сьогодні Україну знає кожен, сьогодні нас підтримують мільярди, а «Слава Україні» сьогодні лунає у кожному куточку світу. Цей трек — це наші слова вдячності всім, хто нас підтримує, всім хто пліч-о-пліч з українським народом виборює незалежність та стоїть на захисті всього цивілізованого світу. Завдяки зусиллям кожного, зараз ми можемо сказати: «Ukraine is still independent and free». Саме ці слова Джо Байдена описують нашу силу. Саме ці слова і лягли у назву нового треку від Мюслі UA”, — коментують МЮСЛІ UA

Улюбленці мільйонів, чиї справжні імена досі залишаються загадками переконані – як би ворог нас не атакував, які б ракети вони не запускали і чим би їх божевільний лідер нас не залякував – Україна і досі вільна та незалежна країна! І неодмінно залишиться такою назавжди.