Молодіжний бенд 7TEEN’S випустив екранізацію TikTok-хіта “П’ятниця” та подякував ЗСУ

Молодіжний бенд 7TEEN’S випустив екранізацію TikTok-хіта "П’ятниця" та подякував ЗСУ

Бенд 7TEEN’S презентував літній вайбовий відеокліп “П’ятниця”. Однойменний трек, який за лічені дні став хітом TikTok, відтепер має й екранізацію. Для неї учасники бенду створили власний тінсмобіль та зібрали друзів, аби ще раз наголосити – цінуйте життя.

Після участі в проєкті “Українська пісня” музиканти продовжують свій творчий шлях, аби розвивати українську молодіжну музику.

Як наголошують учасники, випуск треку “П’ятниця” став спонтанним для команди. В останні дні травня 7TEEN’S виклали уривок демки – під ним учасники закликали користувачів показати, яким було їх минуле літо. І реакція не забарилася: користувачі почали знімати сотні відео, що спонукали бенд дати офіційне життя цій пісні. 

“Ми завжди співпрацюємо з авдиторію, прислухаємось до її думки. Саме так народився трек “П’ятниця”. Він створений з подякою Збройним силам України за можливість проживати літо та відчувати його на повну. Ми знаємо, що наші захисники воюють за наше життя, аби ми його не відкладати на потім. А наша місія у відповідь – створювати гарний продукт, аби молодь слухала українську музику і виросла саме на ній, без впливу творчості «неприємного сусіда”, – відверто розповіли 7TEEN’S.

До випуску офіційної відеороботи команда підійшла креативно та створила навіть власний транспорт – тінсмобіль. Зі старого авто зробили кабріолет та розфарбували різнокольоровою фарбою. Учасники зізнаються: ідеєю загорілися всі, проте знайти стару машину для подібної витівки було непросто. 

“Ми продивились багато оголошень і знайшли авто нашої мрії. Сторгувались та заплатили всього декілька сотень доларів. Проте був нюанс – транспорт їздив приблизно так само, скільки і коштував. Тому не обійшлось без пригоди. Дорогою на зйомки автомобіль просто заглухав і без евакуатора не обійшлось. Але це був дуже крутий експеримент. Зараз це авто не їздить, вже думаємо до якогось сучасного музею віддати”, – пригадав бенд.

Відеокліп отримав справжній літній вайб за колом друзів, які співають під гітару пісні та насолоджуються моментом. Наразі 7TEEN’S ведуть активну творчу та гастрольну діяльність і у майбутньому готуються до нового творчого щабля – участі у Нацвідборі до Євробачення.

“Для нашого бенду це буде великий крок. І ми працюємо над цим. Чи вийде цього року – не знаємо. Проте до мети йдемо впевнено”, – привідкрили завісу учасники.