Молодий український артист YellOhBlue неочікувано розриває мережу зворушливою присвятою Києву

Молодий український артист YellOhBlue неочікувано розриває мережу зворушливою присвятою Києву

Трек “Київ” набрав вже більше 500 000 переглядів в ТікТок, а до тренду долучилися популярні українські блогери.

Юний співак YellOhBlue (справжнє ім’я – Єгор) вчиться за кордоном і не був в Києві з початку війни, відтак всю тугу за столицею України зібрав в один емоційний трек.


Зворушливі слова і сучасний саунд не залишили байдужими популярних українських блогерів. В коханні до столиці під пісню “Київ” вже зізналися кумири молоді WEBSTER, Влада Юрченко, Анастасія Тащук та багато інших. Відомі інфлюенсери, а з ними і звичайні користувачі активно діляться своїми спогадами про Київ, згадуючи перше кохання, дружбу, перемоги та поразки.

“Друже, ми з тобою не бачилися вже 197 днів і я сумую за тобою щохвилини. Ти подарував мені найщасливіші миті життя. І, так, я нарешті перейшов на українську. Моє серце говорить піснями, тому ця – подяка і любов тобі. Тобі, мій Київ”  – алегорично звернувся до міста YellOhBlue.

Паралельно в своїх профілях в соціальних мережах артист запустив велику інформаційну кампанію під назвою “Нова Енциклопедія Києва” для молодих українців. В її рамках YellOhBlue розповідає невідомі факти про відоме місто. – як от, формулює власний словник сучасного киянина, шукає найцікавіші назви вулиць та досліджує походження видатних людей.Цікаво, що як речитатив YellOhBlue використав рядки офіційного гімну столиці “Як тебе не любити, Києве мій!” у новій обробці.