Море і вино: Український музикант підіймає болюче питання для кожного українця

Музикант ROMOZA пригадує минуле та торкається болючої тематики для кожного українця

Музикант ROMOZA пригадує минуле та торкається болючої тематики для кожного українця

Український музикант ROMOZA презентує сингл «Море і вино», в якому нагадує про одне з болючих питань для кожного українця –  анексію Криму. Новий сингл увійде до дебютного альбому музиканта – «Майже досконало».

Сингл «Море і вино» – це три історії в стилі латин-рок. Різні місця та різні часові проміжки, які об’єднані тематикою моря та вина у житті людини. Спочатку – спокійне європейське курортне містечко, де навіть дощ та вітер можуть здаватись проблемою. Потім – Крим, який насправді не мав великих проблем та був захоплений окупантами, про що не забуває Україна та пам’ятає світ. Далі – 90-ті роки, коли майбутнє здавалось непередбачуваним, багато хто не знайшов себе у житті та заливав вином свої невдачі. 

«Свого часу, перебуваючи на конференції в Іспанії, опинився з колегами на декілька годин у місті Сан-Себастьян – відомий курорт на березі Атлантичного океану. Ми спостерігали святкування у місті, люди танцювали на вулицях. Раптом почався дощ  і ми сховались у найближчому барі, замовивши по бокалу білого сухого вина. З’явилось відчуття миттєвого щастя. Схоже почуття відчував двічі. Під час студентської поїздки в Урзуф та першої поїздки у Крим: трошки вина, відчуття щастя та свободи. Але, нажаль, це відчуття зруйноване від початку окупації Криму», – розповідає ROMOZA.

У різному віці людина може бути щасливою у різних умовах, море і вино є супутникам щастя, незалежно від міста та якості вина. Під час прослуховування композиції, кожен зможе пригадати свої історії, які допоможуть зрозуміти самого себе.

“Своєю піснею я не пропагую вживання алкоголю, я просто хочу сказати, що кожен має свої супутники щастя в міру дозволеного. Головне – правильно та з розумом їх використовувати”, – додає музикант.

ROMOZA впевнений, що кожен сам собі будує шлях, тому потрібно вчасно знайти самого себе, щоб відчуття невдачі не заливало тебе й твою душу.