Музичний дует Kiyany випустили дебютний кліп

Музичний дует Kiyany випустили дебютний кліп

Новий український музичний дует Kiyany випустили свій дебютний відеокліп на пісню “I’ll be missing you”. Кліп був створений своїми силами та з допомогою друзів.

Кліп “I’ll be missing you” має особливий меседж. Головним натхненням на створення кліпу стали історії людей, які під час війни вимушені були розлучитися заради боротьби. 

Відеоряд “I’ll be missing you” захоплює своєю сильною емоційністю. В ньому ми бачимо головного героя-військового, який покидає свою дівчину, щоб піти на війну за свободу своєї країни. Це образ, що уособлює надію на перемогу і незалежність. Але навіть на полі бою, коли серце наповнене болем та тугою, він згадує своє кохання та вірить, що вони зустрінуться знову.

“Цей кліп не залишить байдужим жодного глядача. Він показує, як кохання може бути сильнішим за будь-які випробування, які може принести війна. Запрошуємо всіх на перегляд цього вражаючого кліпу. Будьте готові до того, що ви знайдете в ньому не тільки чудову музику, а й повчальну історію, яка нагадує про те, що любов переможе все”, — коментує дует Kiyany.