Музичний гурт The Velvet Sun зняв кліп в 11 областях України

Артпроєкт The Velvet Sun випустив відеороботу на свій трек “Іграшковий собака”. Вісім днів музиканти та їхні друзі подорожували по одинадцяти областях України.

Режисер відео — Олександр Житков, відомий по своїй роботі з українським рок-гуртом Sinoptik. У кліпі залучено понад 20 осіб, а також популярний український письменник Павло Коробчук, якого з музикантами пов’язують численні спільні творчі проєкти.

— Цей кліп — подарунок нашій країні до її ювілею! — коментують музиканти. — Наша головна мета — показати глядачеві, як прекрасна наша країна. Нас часто тягне на екзотичні острови або в Європу з її дивовижною архітектурою, в чужій країні ми розглядаємо кожен куточок, а в своїй — біжимо кудись, не бачачи нічого. А це дуже несправедливо по відношенню до України, де є унікальні і дивовижні місця! Ми всі багато подорожуємо, також у нас був досвід роботи за кордоном — один з кліпів ми знімали в Ізраїлі, в Іудейській пустелі, де, можливо, колись ходив сам Ісус. Але таких вражень, як після роботи над цим відео, ми не відчували ніколи!

Кліп знімали у Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Волинській, Житомирській, Херсонській, Миколаївській, Одеській, Запорізькій, Черкаській та Київській областях, а також в місті Києві.

Гурт The Velvet Sun спеціально вибирав максимально контрастні локації — наприклад, Карпатські полонини, Коростишівський кар’єр і пляжі недалеко від Грибівка, щоб глядач побачив, наскільки багато є унікальних і не схожих одне на одне місць в їхній рідній країні. Сміючись, гурт зізнається, що це відео могло б стати чудовим рекламним роликом для реклами внутрішнього туризму.

Арт-проект The Velvet Sun випустив відеороботу на свій трек "Іграшковий собака". Вісім днів музиканти та їхні друзі подорожували по одинадцяти областях України.

Багато кадрів на відео зняті з дрона. Музиканти запевняють, що саме йому дісталося найбільше пригод на знімальному майданчику.

— В Одеській області в нього … закохалися чайки, — згадує група. — Самці літали за ним з рибою в дзьобах, а потім взагалі влаштували бійку прямо в повітрі. А під час зйомок біля підніжжя вершини гори Піп Іван (межа Івано-Франківської та Закарпатської областей) раптово почалася гроза зі шквальним вітром. Дрон, витративши в боротьбі з негодою залишок заряду акумулятора, приземлився десь серед ялин і буків, і ми ніяк не могли його знайти. Майже в повній темряві, нам вдалося натрапити на хату, де жила сім’я сироварів зі своєю собакою. Почувши нашу історію, добрі господарі послали собаку на пошуки, а через двадцять хвилин геніальний пес пастушої породи виніс з гущавини дрон — цілим і неушкодженим.

The Velvet Sun — український гурт, яка була створена в квітні 2012 піаністом Павлом Гвоздецький і барабанщиком Андрієм Ващенко. Вокалістка гурту — Варя Чайковська, гітарист — Юрій Бікбаєв, бас-гітарист — Ігор Дуганец. Свого часу для постановок театрально-поетичних вистав до групи приєднався поет і письменник Павло Коробчук, з яким було створено кілька театрально-музичних проектів, найвідоміші: "Емі Вайнхауз, Тіло і Душа", "Ключові Клапани". Група неодноразово виступала на українських музичних фестивалях, також гастролювала за кордоном — в Польщі, Німеччині, Словаччині.