Нарешті наважилася: співачка Lida Lee уперше показала свою “дитину”

Нарешті наважилася: співачка Lida Lee уперше показала свою "дитину"

23 червня будильник не знадобиться нікому. Після майже піврічної перерви новим хітом українців розбудить співачка Lida Lee. І очікування було того варте, адже артистка змінила творчий почерк і цього літа вражатиме український музичний простір власними трансформаціями. Уперше зовсім іншою, але такою ж емоційною та щирою співачка постане у новому динамічному хіті під назвою “Прокидайся”, над яким разом із командою працювала кілька місяців.

“Мабуть багато людей, прослуховуючи цей трек, думатимуть, що це пісня про другу половинку, про стосунки, про кохання. Але для мене це пісня про інакше. Вона про внутрішній стан, вона про свободу, про емоції, які дуже довго, під впливом різних факторів спали в мені та не виходили назовні”, – коментує артистка.

Гімн істинним бажанням та собі справжньому – саме таке визначення має новий трек артистки. Але один із центральних ідейних сенсів, ретрансльованих в пісні, є внутрішня свобода, якої так бракує кожному дорослому. 

“Ми часом дивимось на світ через призму, котру нам навіює соціум”, – коментує співачка Lida Lee.

Ідеалом тієї свободи та легкості є діти, котрі не ховають в собі емоції та істині бажання.  

“Якщо подивитись на дитину, то її ніщо не бентежить: ані те, як себе поводити, ані як їсти, чи можна лягти на пісок, стрибнути в калюжу”, – співачка Lida Lee

Трек є дуже знаковим для артистки, адже динамічною музикою та життєстверджуючим текстом вона веде змістовний діалог зі слухачем, у якому робить відверте зізнання…

Я вперше за дуже довгий час розбудила свою внутрішню дитину, котра дуже довго спала“.

Розбудила свою “внутрішню дитину” візьмусь розбудити й вашу – саме такою є самоціль артистки в цій пісні. До речі, завдяки команді режисера Єлизавети Мовшини ту саму “пробуджену внутрішню дитину” співачки можна побачити у відеокліпі на пісню. У відео майже не з’являється сама співачка, натомість її думки та бажання втілює в життя маленька дівчинка, її внутрішнє маля, якому вона дала повну свободу. 

Літо тільки почалося, а співачка попереджає, з нею воно буде дуже гарячим і щедрим на прем’єри, наступна, до речі, не забариться! Ну, а поки всі швиденько навушники у вуха й гайда прокидатись!