“Народження Мрії” — новий сингл від дуету PANCHYSHYN & SVIT

"Народження Мрії" - новий сингл від дуету PANCHYSHYN & SVIT

Двоє незалежних артистів PANCHYSHYN і SVIT знову заявляють про себе новою дуетною роботою “Народження Мрії”, яка є присвятою річниці війни між Україною і росією. 

“Впевнені кроки в майбутнє і пам’ять про наше минуле – відтепер так виглядає життя кожного українця. Ми спустошені війною і водночас сповнені надії на відродження наших рідних міст. Кожен з нас тепер точно знає, що немає нічого неможливого на шляху до свободи. Ми стаємо разом, аби показати світові біль нашої незламної України, її рани і шрами. “Народження Мрії” – об‘єднання візуального мистецтва і музичного, це новаторський проєкт, де картини оживають під музику. Проживи українську реальність з нами і ти”, — саме так говорять про свій новий сингл артисти. 

Потужну композицію підсилює відеоробота, яку було знято разом із львівською командою FLASH Video Production. Картини, які оживають в кліпі – роботи українського художника Леся Панчишина. Ця серія має назву “We will never forget”, вона показує зруйновані війною міста України, а також всеукраїнську мрію і велику надію на відродження. 

Це вже третя спільна музична робота PANCHYSHYN і SVIT. Раніше артисти презентували композиціїї “Пообіцяй” та “Ти мені розкажи”, які можна почути на хвилях провідних радіостанцій України.