Наважувалася майже два роки: Маша Кондратенко випустила кліп на пісню “Не ходи” про токсичні стосунки з колишнім, аби застерегти українок

Наважувалася майже два роки: Маша Кондратенко випустила кліп на пісню “Не ходи” про токсичні стосунки з колишнім, аби застерегти українок

Жити в Україні та не чути гучних танцювальних хітів Маші Кондратенко – безперечно, “місія нездійсненна”. “Ванька-встанька” і “Ведмеді-балалайки” у виконанні білявої красуні зібрали понад 25 мільйонів переглядів у YouTube і стали найпопулярнішими піснями року за версією сотень тисяч прихильників. 

Втім, виставляти душевні болі назагал Маша не поспішала. Молодій співачці знадобилося майже два роки, щоб відверто та щиро розповісти про гіркий досвід токсичних стосунків з колишнім хлопцем. Ці стосунки ледь не довели закохану співачку до клінічної депресії.

«Тоді мені здавалося, що життя не має ніякого сенсу. Я не могла їсти, не могла спати. Я не відчувала себе в реальному світі. Не розуміла де я і хто я», вперше відверто зізнається Маша.

Повномасштабна війна змусила популярну співачку переоцінити цінності та остаточно спекатися токсичних прив’язаностей. Нині Маша вдячна долі за той болючий урок, що допоміг їй швидко подорослішати та навчив розбиратися в чоловіках. Бо ще кілька років тому, засліплена коханням, зірка геть не помічала тривожних дзвіночків. 

«Я – романтична натура. Літала на крилах кохання як у тумані, для мене не існувало вже жодних проблем, він здавався ідеальним. Я пропускала поміж очі його психологічні проблеми, які врешті стали фатальними для наших стосунків», – не приховує співачка.

Повернутися до щойно загоєних ран зірка вирішила не просто так. З великою популярністю до Маші прийшло і відчуття відповідальності за свою численну аудиторію. Артистка наважилася розповісти свою історію в пісні «Не ходи», аби застерегти молодих українок не ставати на її граблі, а натомість – цінувати себе. 

«Коли я вийшла з депресії  –  вивела для себе п’ять правил, які ніколи не порушуватиму в стосунках, бо вдруге таке переживати не хочеться. Серед них – табу на стрімкі романи, холодне ставлення до показових залицянь, повага до себе та довіра власній інтуїції та ще кілька важливих пунктів, які обов’язково розповім окремо», – анонсувала Маша Кондратенко.

Кліп на пісню «Не ходи» також сповнений символізму. Маша переконана, що танець має терапевтичну функцію і найкраще звільняє від емоцій, відтак зробила особливий акцент на хореографію. Співачка зізнається, що в день знімань пережила трансформацію і вийшла з павільйону геть іншою людиною. 

«Я вивільнила стільки емоцій! Мені хотілося плакати й танцювати до втрати пульсу. З мене наче демони виходили, а потім я переродилася в іншу людину, з мене нарешті впав тягар всіх попередніх стосунків і болю минулого. Тому ця пісня така особлива. І я хочу, щоб всі дівчата, які переживали схоже також це відчули», – звернулася до прихильників Маша.