Наважувався 2 роки: автор хіта “Мила” Golubenko зізнався дівчині у коханні своїм новим спільним з VERLOKA треком “Просто”

Наважувався 2 роки: автор хіта "Мила" Golubenko зізнався дівчині у коханні своїм новим спільним з VERLOKA треком “Просто”

12 травня талановитий молодий співак, автор хіта “Мила” – Golubenko випустив зворушливий трек “Просто” про кохання, спільно з українським артистом VERLOKA

Хоча вперше пісня була випущена півроку тому, сьогодні вона отримала нове та по-особливому ніжне виконання, адже цією піснею романтичний Golubenko зізнався дівчині у коханні.

Протягом двох років співак наважувався, щоб сказати про свої почуття. Він довго не міг знайти потрібні слова та не міг зібрати всі свої думки в купу. Але, як зізнається артист, коли він почув шматок пісні в TikTok, зрозумів, що саме вона відображає його почуття найкраще. Він звернувся до VERLOKA з пропозицією долучитися до запису треку і Микита погодився.

Я дуже довго не міг підібрати потрібних слів, всі думки плутались в голові. Потім я почув шматочок треку “Просто” в TikTok і зрозумів, що це так, як я хочу це сказати : просто, але щиро. Одразу написав Микиті, щоб додати себе в цей трек і він погодився”, – коментує співак.

“Просто” – це пісня про справжнє і чисте кохання. У шаленому ритмі життя, серед хаосу і негативу люди часто забувають, що проста любов залишається могутнім і вічним порятунком, який здатний здолати усі життєві труднощі.

Давай любити так, наче ми любимо востаннє!”, –  закликає своїх слухачів VERLOKA