NAVKA презентувала різдвяний альбом «Щедрий вечір»

NAVKA презентувала різдвяний альбом «Щедрий вечір»

NAVKA презентувала різдвяний альбом «Щедрий вечір»

Поки всі планують підбивати підсумки та записувати цілі на новий рік, яскрава NAVKA не думає зупинятись. Спеціально до новорічних свят співачка випустила альбом колядок «Щедрий вечір». Для всіх любителів різдвяного дива NAVKA підготувала дуже особливий подарунок – цикл кліпів на осучаснені колядки та новий міні-альбом.

NAVKA презентувала різдвяний альбом «Щедрий вечір»

Українські народні колядки без яких не обходяться новорічні свята в Україні. Відомі народу композиції у сучасній обробці, а також давно забуті колядки, яким NAVKA дала шанс знову бути почутими. Деякі з них є дуже давніми, дохристиянськими. Головний мотив альбому – це різдвяний настрій з автентичними мотивами.

«Для мене Різдво особливо родинне свято, тому що я з дитинства святкувала його в колі родичів. Я намагаюсь цю традицію продовжити, бо для мене це свято насамперед про родину. Різдвяні свята у мене також асоціюються з тим, що стираються всі вікові, статусні межі, тому що під час цих свят ми дуже гарно проводили час, як діти, школярі, як студенти, з викладачами, з професорами – всіх нас об’єднувала ця традиція. І це є моєю улюбленою традицією взагалі у житті!» – прокоментувала NAVKA.

EP включає 5 треків. У міні-альбом увійшли ті колядки без яких не обходяться свята в Україні це: «Нова радість стала», «Щедрик, щедрик, щедрівочка», «Свята ніч, тиха ніч», а також атмосферні та не менш святкові колядки, які прихильники почують вперше.

«Це дуже знаковий для мене альбом, ідею якого я виношувала приблизно два роки. Так хочеться передати найщиріші та найсвятковіші емоції, тому я вирішила подарувати своїм слухачам не тільки альбом, а і відео до кожного треку» – розповідає NAVKA

Слідкуйте за новинами на офіційному YouTube-каналі NAVKA та не пропустіть цикл різдвяних кліпів «Щедрий вечір».