“Не панікувати та вірити у краще!”, – співачка BIEHU записала пісню, що допомагає відчувати себе у гармонії

“Не панікувати та вірити у краще!”, - співачка BIEHU записала пісню, що допомагає відчувати себе у гармонії

Зірка головного співочого шоу “Голос країни” не перестає дивувати прихильників новими роботами. Після патріотично-потужної пісні “Моя країна” та стильно-жіночної пісні “Сестро” Катерина BIEHU підкорює стрімінгові платформи та TikTok композицією “Не панікуй”.

“Пісня про ті моменти, коли важко на душі, коли болить розбите серце, коли ти не можеш знайти своє місце на цій землі, коли ти відчуваєш себе одиноким”, – коментує свою роботу авторка.

Пісня ідеально підійшла до багатьох радіостанцій країни завдяки сучасному звучанню, вайбу американського світанку, смачному вокалу BIEHU та влучними вкрапленнями українських музичних інструментів. Під час повномасштабної війни, українські слухачі почали шукати підтримки, легкості та натхнення у музичних роботах вітчизняних артистів. Катерина BIEHU відчула цю потребу та задовольнила її піснею “Не панікуй”.

“Не панікувати та вірити у краще!”, - співачка BIEHU записала пісню, що допомагає відчувати себе у гармонії

“Коли мені стає важко на душі від новин та емоційного фону навколо, я шукаю силу та рівновагу в самій собі. І навіть іноді розмовляю сама до себе. Всім раджу у хвилини внутрішнього неспокою підійти до дзеркала, посміхнутись відображенню та промовити вголос, що все мине і безумовно буде добре!”, – ділиться Катерина.

BIEHU з кожною своєю роботою стає все більш вагомою артисткою в українському музичному просторі. Стабільно якісні пісні, сучасний та промовистий саунд і звичайно стильна вокальна подача роблять артистку впізнаваною серед сотень молодих артистів. Пісня “Не панікуй” має напрочуд сильний текст, що простими словами знайде підхід до кожного і кожної у цей осінній холодний період року.

“Не панікувати та вірити у краще!”, - співачка BIEHU записала пісню, що допомагає відчувати себе у гармонії

“Цією піснею я хочу передати надію та полегшити душевні травми українці. Музика – це терапія, тому я буду неймовірно щаслива знаючи, що моя творчість емоційно лікує та сповнює силами людей!”, – говорить BIEHU.