“Не планував випускати, але прийдеться”: Wellboy розповів про нову мемну пісню та альбом

"Не планував випускати, але прийдеться": Wellboy розповів про нову мемну пісню та альбом

Wellboy у ексклюзивному інтерв’ю для “МУЗВАР” поділився деталями майбутнього альбому. Окрім того, співак пояснив, чому більше не вважає себе фрешменом української музики.

Як зазначив Wellboy, цьогоріч від нього вийде нова музична платівка.Проте наразі він ще не розпочав її створення.

“Я вже пообіцяв, що буде альбом. Якщо чесно, не починав ще його робити. Але я впевнений, що ми його зробимо… Коли ми випускали альбом “8 Марабу”, там було вісім різних пісень, не об’єднаних ніякою концепцією. Тут би хотілося трішки заморочитися. І зробити це цікаво… Буде ще одна цікава колаборація з прикольним молодим артистом BRYKULETS”, – зізнався для “МУЗВАР” Wellboy.

Також співак наголосив, що відносить себе до молодого складу виконавців. Проте фрешменом себе назвати вже не може. І аргументував ще наступним чином: “Фрешменів постить “СЛУХ” постійно. А мене вже “СЛУХ” не постить. Мене постить “МУЗВАР” та інші медіа. Тому думаю, що я вже не фрешмен”.

Також Wellboy підтвердив, що планує випускати жартівливий трек “Цифри”. Як зазначається, це був просто мем-трек, який у результаті сподобався слухачам та вийшов з-під контролю.

“В TikTok записав пісню під назвою “Цифри”. Вона залетіла на мільйон. Не планував випускати, але прийдеться. Так порадилися з командою”, – зазначив виконавець.

Нагадаємо, раніше Wellboy та Parfeniuk випустили трек “Забий”.