«NEZLAMNIST» — музика масованих обстрілів і блекауту

«NEZLAMNIST» — музика масованих обстрілів і блекауту

Новий сольний EP музиканта Влада Плотнікова досліджує стани та виклики, з якими українцям довелося зіткнутися через повномасштабне російське вторгнення. Атмосферний мікс електроніки, ембієнту та даунтемпо для емоційного бусту.

Назва міньону, «NEZLAMNIST» («Незламність»), говорить сама за себе. Композиції, що увійшли до EP різнобічно розкривають досвід українців під час війни: від невизначеності до впевненої віри в краще, від страху й сум’яття до прийняття реальності та готовності до всього. І лейтмотивом через увесь матеріал проходить ідея про незламність духу нашої нації, про силу витримати будь-які випробування з гідністю.

Міні-альбом містить 6 треків, із яких 4 нових композиції були написані в період масованих обстрілів України росією восени 2022 року. Це треки «Live One Day At A Time», «Kalidor», «Blackout» і «Vse Bude Dobre». Вони були написані дуже швидко, фактично за два тижні, і кожен із них є своєрідною рефлексією Влада на поточні події.

«NEZLAMNIST» — музика масованих обстрілів і блекауту

Влад жартує, що в той період розклад дня був дуже простим: прокинувся, перейшов у коридор (якщо не спав там), посидів, промоніторив новини (якщо був зв’язок), дочекався відбою повітряної тривоги, перейшов у студію, попрацював над демкою і далі все з початку.

Крім нових треків до ЕР також увійшли композиції «Ukie» та «Alternative Signal». Перша з них вийшла синглом навесні 2022 року і стала фактично першою творчою реакцією музиканта на велику війну. Цей трек став для нього свого роду «рятувальним кругом» і можливістю хоча б частково осягнути те, із чим нам усім довелося зіткнутися.

«NEZLAMNIST» — музика масованих обстрілів і блекауту

Що ж щодо «Alternative Signal», то цей трек є значно старшим за «NEZLAMNIST». Він був перевиданий синглом ще у 2021 році, але перший реліз відбувся і того раніше — у 2016 році. Тим не менш, виявилося, що його ідея і посил актуальні і для нової ЕР, адже композиція — про пошук внутрішньої сили та опори, щоби пережити найтемніші часи та думки. У контексті нинішніх реалій вона здобула нового наповнення та сенсів.

Загалом, попри таку важку та велику тему, ЕР є доволі легким для прослуховування матеріалом. Він дає значно більше надії та підбадьорювання, аніж провокує поринання в темряву власних думок. Ця музика стане ідеальним компаньоном щоденних ритуалів, або ж таким собі «емоційним бустером» у непрості моменти.