NK анонсувала велику концертну програму у Києві від режисера “Євробачення 2023”

NK анонсувала велику концертну програму у Києві від режисера "Євробачення 2023"

Режисером-постановником став креативний директор “Євробачення – 2023” від України Герман Нєнов. Також восени співачка відправиться в другу частину туру “Я — Україна”, дати якого будуть скоро відомі.

На концертах першої частини туру “Я — Україна” на військові потреби було зібрано близько 750 000 гривень. За ці кошти команді NK вдалося придбати три автомобілі, які зараз на передовій допомагають нашим захисникам боротися з ворогом. Також разом з ГО “Сенсоріка” розіслали близько 2 тонн гуманітарної допомоги тим, хто її потребує.

Сьогодні співачка анонсувала велике сольне шоу в столиці, яке відбудеться 30 вересня в палаці “Україна”. На глядачів очікує оновлена програма з новими піснями та улюбленими хітами, а також аукціони, завдяки яким можна буде задонатити на військові й цивільні потреби українців.

“Це буде неймовірне шоу, яке об’єднає мої творчі здобутки за майже 6 років існування сольного проєкту NK, – коментує співачка. – Це хвилюючий момент, на який я чекаю з нетерпінням, адже для артиста кожна зустріч з глядачами – особлива! Радію, що є можливість не тільки подарувати людям позитивний настрій та гарно провести час разом, а й бути корисними та допомогти тим, хто цього потребує. Незабаром після концерту у Києві ми відправимось в другу частину туру “Я — Україна”, щоб глядачі з інших українських міст також могли насолодитися новою концертною програмою та долучитись до допомоги країні”.

Для роботи над цим шоу Настя запросила креативного продюсера “Євробачення 2023” від України, режисера-постановника Германа Нєнова, з яким співачка співпрацює вже багато років. Разом вони створили багато масштабних та яскравих постановок. І цього разу також обіцяють здивувати глядачів.

“Основний обєднуючий елемент цього шоу — єдність, — розказує Герман Нєнов. — Єдність українців у боротьбі з ворогом, єдність нашого народу не тільки в горі, а і в радості. Впевнений, ми зможемо здивувати глядачів яскравими і глибокими перфомансами”.

Друга частина туру “Я — Україна” охопить більше десяти міст. Тут глядачів також чекають сюрпризи та нові пісні. Дати стануть відомі згодом.

Квитки за посиланням