NK | Настя Каменських випустила альбом з live-треками 

NK | Настя Каменських випустила альбом з live-треками 

До нього увійшли ті пісні, які можна було почути на великому концертному шоу “Я — Україна”, що зібрало аншлаг у столичному палаці “Україна”.

NK | Настя Каменських випустила альбом з live-треками 

У альбомі є як і ті хіти, які публіка любить вже багато років — “Тримай”, #Цеємояніч, “Червоне вино”, так і нові пронизливі пісні, створені після повномасштабного вторгнення — “Я — Україна”, “Душа”, “Коли мине війна”. Треки були виконані під оновлені аранжування у супроводі живих музикантів та бек-вокалісток на великому сольному концерті. Тепер прихильники артистки мають змогу почути все у записі.

“Це був неймовірний емоційно насичений день, — згадує NK. — Разом з глядачами ми сміялись і плакали, згадували безтурботне минуле та сміливо дивились у майбутнє і, звісно, захоплювались незламністю нашого українського народу. Мені дуже захотілось, щоб цей настрій і цей вайб змогли відчути ті, хто не потрапив на концерт. Тому я випустила альбом із живим звучанням цих пісень! Дуже хочеться, щоб люди, які його слухатимуть, відчули себе на цьому концерті та пережили усю ту гамму почуттів, яку відчули ми з глядачами!”

Альбом, до якого увійшло 14 треків, вже можна послухати на всіх цифрових майданчиках. А тих, хто хоче розділити зі співачкою незабутні емоції та відвідати її концерти, запрошуємо на другу частину благодійного туру “Я — Україна” з оновленою концертною програмою. Графік концертів можна знайти на офіційних сторінках співачки.