Нова пісня та кліп від Гурту “Очі в Очі” – “Метелики”

Нова пісня та кліп від Гурту "Очі в Очі" - "Метелики"

Українську музичну сцену огорнула неймовірна аура магії, оскільки гурт “Очі в Очі” разом з музичним продюсером Сергієм Рановим (RUNSTAR) представив свою нову пісню “Метелики” разом із відеокліпом.

Дует, що складається з двох талановитих артистів, Сергія Кузнєцова та Ольги Воробйової, вкотре вразив слухачів своїм неповторним тембром та глибоким почуттям. 

Пісня “Метелики” стала справжнім гімном кохання, пронизана емоціями та теплом. Текст, написаний з великою любов’ю, висловлює ідею, що справжнє кохання завжди супроводжується метеликами у животі. Коли двоє людей полюбляють один одного, це почуття перетворює кожен момент у незабутню подію.

Відеокліп, який супроводжує пісню, не лише віддзеркалює красу та глибину композиції, але й створює чарівну візуальну атмосферу. “Очі в Очі” дарують глядачам та слухачам справжню казку, де кохання розцвітає у кожному кадрі.

Сергій Кузнєцов та Ольга Воробйова вже завоювали собі місце в серцях прихильників своїм унікальним талантом та неповторним стилем. Їхня спільна робота у “Метеликах” тільки підкреслює, наскільки вони гармонійно доповнюють один одного, створюючи музику, яка лине душею кожного слухача.