Нова робота гурту renie cares. До страху темна, гірка та реальна

Нова робота гурту renie cares. До страху темна, гірка та реальна

Новий сингл від renie cares “сина” висвітлює стійкість і героїзм жінки посеред трагедії. Написана ще в березні 2022 року, ця, на жаль, до сьогодні актуальна композиція відображає болісну трансформацію молодої дівчини, жінки під час війни України проти російських загарбників.

Трек “сина” можна слухати на основних потокових платформах з 14 травня, Дня Матері, аби закцентувати увагу на тому, скільки жінок ніколи так і не матимуть дітей зі своїми коханими чоловіками.

“Під час війни повсюди нас оточують історії людей, життя яких було зруйноване втратою близької людини. серед них є група жінок, які носять унікальний ярлик “unmarried widow” або “незаміжня вдова”. це ті жінки, які втрачають своїх хлопців, партнерів у бою, захищаючи власну країну. на жаль, ці жінки часто стикаються з нерозумінням і відсутністю емпатії, мовляв, їхні переживання чимось менші, ніж якби вони були офіційними дружинами. важливо кинути виклик суспільним упередженням і переглянути визначення вдівства, щоб воно було більш всеосяжним. глибина любові й відданості не залежить від штампу в паспорті“, – Іра Панчук, виконавиця, автор слів та музики renie cares.