Новорічні бонус-треки під ялинкою: Klavdia Petrivna та OSTY дарують шанувальникам дві нові пісні 

Новорічні бонус-треки під ялинкою: Klavdia Petrivna та OSTY дарують шанувальникам дві нові пісні

Klavdia Petrivna та OSTY закривають релізний рік новою піснею «Чорні/Білі». А вже 1 січня розпочинають 2024 рік синглом «Сніг».

«Важливо пробудити святковий дух у моїх шанувальників, який супроводжуватиме нас усіх у кінець старого року та відкриє двері в нове, невідоме, але таке інтригуюче майбутнє», – ділиться Klavdia Petrivna.

Нова пісня «Чорні/Білі» висвітлює теми відносин між чоловіками та жінками, а підкреслюється одвічна тема поєднанням двох унікальних голосів – OSTY та Klavdia Petrivna. 

Відкриваємо 2024 рік синглом «Сніг».  У пісні можна почути нетипові фразеологічні порівняння, якими відома Klavdia Petrivna. 

Рекомендація від виконавців: прослухати пісню декілька разів, уявити собі гру, де кожен шукає своє щастя в кучугурах непорозумінь та страхів. Проте важливо пам’ятати, що коли сніг сходить, завжди розквітають перші квіти. 

«Бонус-трек «Сніг» – запрошення до святкування життя та насолоди кожним днем в новому році. Я відчуваю, що цей трек заохочує всіх до безпосереднього відчуття новорічного настрою та музичної ейфорії», – коментує OSTY.

Нові треки від виконавців – це чудовий подарунок для фанів і найщиріші привітання з Новим роком!