Новий сенсаційний проєкт Юрія Бардаша, який не підкоряється шаблонами сучасного шоу-бізнесу!

«Гуси» – це пісня в жанрі «провінціал», в якій художній шифр слів і музики відображають не тільки мій внутрішній світ, а культурний код українського народу», – ділиться Антон Вельбой.

Пісня «Гуси» – це перший плід співпраці Wellboy і продюсера Юрія Бардаша, відомого у роботі з групами «ГРИБИ» і Quest Pistols.

 «Місія продюсера – відкривати нові імена.  Wellboy той самий артист, який підкорить Україну своєю щирістю виконання і чесністю текстів.  Він крутий в своїй простоті!  Wellboy привернув мене своїм світоглядом, яскравою особистістю і безперечними хітами!», – каже Юрій Бардаш.

Разом з прем’єрою пісні відразу вийшов кліп.  Режисером виступив Євген Тріплов, який також є саунд-продюсером пісні «Гуси».

«Оскільки пісня називається «Гуси», то кожен кадр відео так чи інакше має відношення до птахів. Хто знайде хоч одну сцену без гусей – отримає від мене подарунок!» – Євген Тріплов.

Wellboy – простий хлопець з українського села Грунь.

Його шлях на українську сцену тернистий: рік тому Антон був учасником шоу «Х-фактор» дійшов до фіналу, але не виграв шоу. Ним був захоплений Андрій Данилко, який зазначив, що хлопець єдиний з учасників, хто заслуговує на увагу.

«Виграє тільки той, хто програвав. Рік після шоу я писав нові пісні, зараз настав їх час! Я не люблю говорити, я люблю співати.  Просто послухайте мій трек – ви все зрозумієте.  Особливо, коли почнете під нього танцювати», – коментує Wellboy.