Новий український рок та пісні на біс: як пройшов перший великий концерт гурту “Самозванці”

18 червня з нескінченним драйвом всередині, київський рок-гурт "Самозванці" відіграв свій сольний концерт для шанувальників.

18 червня з нескінченним драйвом всередині, київський рок-гурт "Самозванці" відіграв свій сольний концерт для шанувальників.

18 червня, після двох локдаунів і декількох переносів, але з нескінченним драйвом всередині, київський рок-гурт “Самозванці” провів свій сольний концерт для шанувальників.

Голосно заявити про себе “Самозванці” встигли ще в січні – яскравим треком “Пане поліцейський”, кліп на який набрав майже 500 000 переглядів на YouTube. Після чого хлопці випустили перший альбом “ТІНІ” і, нарешті, особисто презентували його для фанів і друзів на живому концерті в столичному ресторані “Time”.

“Хочемо ще! Два слова, котрі максимально влучно описують нашу Велику п’ятницю! Ми накопичували енергію з початку весни, коли вдарив локдаун і змусив нас корегувати квітневі плани щодо виступу. За цей час ми втричі краще підготувались, а фани втричі сильніше наповнились бажанням відриватись. Це дало справжній вибух емоцій. Усе, від перших акордів і до мільярдів фоток із друзями в залі та на сцені, переповнювало нас бажанням жити і творити ще, і ще, і ще і ЩЕ!”, – коментує фронтмен гурту Женя Сулима

Зараз гурт продовжує створювати нові треки, готуватися до літніх фестивалів, а також працює над чимось дуже незвичайним. Україно, чекай!