Оксана Білозір вперше назвала причину свого важкого отруєння

Оксана Білозір вперше назвала причину свого важкого отруєння - Новачок! Повне інтерв'ю зі співачкою на каналі "МУЗВАР"

Музвар продовжує трансляцію телепроєкту “Ліберті Арт: Історія української сучасної музики” телеканалу “Галичина”. Цього тижня гостею Івана Нікітіна стане легендарна співачка, Народна артистка України, народна депутатка 4 скликань, ексміністр культури Оксана Білозір.

У 1980-х роках вона разом із гуртом “Ватра” об’їздили увесь Радянський Союз, співаючи тільки українські пісні. На початку 1990-х  її “Україночка” стала одним із символів незалежності нашої держави. 

Отже, в програмі ми дізнаємось, чи хотіла Оксана Білозір в дитинстві стати співачкою, як потрапила у “Ватру” і які пісні тоді були в її репертуарі. Також артистка поділиться спогадами про те, як давала по чотири концерти в день, а у перші роки незалежності навіть гастролювала “за борщ”. Окрема тема – робота Оксани Білозір у парламенті та уряді.  Громадська і політична позиція співачки не дозволяла їй стояти осторонь важливих процесів, навіть попри небезпеку. В інтерв’ю зіркова гостя розповіла, як стала жертвою отруєння і лікарі дивом урятували її життя. А ще поділиться спогадами про поїздки у зону бойових дій, допомогу військовим і зусилля щодо звільнення полонених. 

Також до коментарів приєднаються Народні артисти України Наталія Могилевська та Павло Зібров.

Дивіться телепроєкт “Ліберті Арт: історія української музики” на телеканалі “МУЗВАР” 31 травня о 20:00. Повтори: неділя – 10:00, понеділок – 08:00, вівторок – 19:00, середа – 15:00, четвер – 22:00, пʼятниця – 21:00.