Олег Машуковський «взявся за жінок»

Олег Машуковський «взявся за жінок»

Блогер записав новий трек під назвою «Дівчина-гармата», в якому заспівав про українських панянок. Артист каже, що зараз, у потоці воєнних подій, чоловікам залишається мало часу для того, щоб нагадувати жінкам які вони прекрасні. 

«Захотілося їх похвалити і підтримати, показати що українські дівчата – класні. Так і народилася пісня» – наголошує Машуковський. 

До речі, композицію для артиста написала авторка Настя Ляшенко, як і першу його пісню «Нас не подолати». 

Артист упевнений, що «Дівчина-гармата» – це та пісня, де кожна жінка впізнає себе і це їй додасть настрою та сил. 

Олег Машуковський «взявся за жінок»

«Попри те, що наші україночки всі абсолютно різні: хтось з пишними формами, хтось без цього, хтось з блакитними очима, хтось з карими, хтось з довгим волоссям, а хтось з коротким ..та всі українські жінки\дівчата надзвичайно сильні, незалежні та красиві. Гріх про це не заспівати» – ділиться Олег Машуковський.

Артист з командою знали відеороботу на пісню. За усіма прогнозами це буде – «бомба-гармата»: бо до зйомок запросили надзвичайно колоритних і різнотипажних представниць прекрасної статі. Серед них – володарка номінації “Найбільші жіночі натуральні груди України” Міла Кузнєцова та виконавиця хіта «Ванька-Встанька» Маша Кондратенко. 

У плейлистах слухачів пісня теж прагне посісти почесне місце. Бо вона про надзвичайних українських дівчат. Чого варта тільки ця фраза, що одразу ж залягає у підкірку мозку: «Дівчина-гармата поглядом убила, аби тобой стріляли – москва б уже згоріла..»!