Олег Собчук потрапив до Книги рекордів України

2151 км на велосипеді: Олег Собчук вирушає в велотур по всій Україні

2151 км на велосипеді: Олег Собчук вирушає в велотур по всій Україні

Фронтмен гурту СКАЙ Олег Собчук потрапив до Книги рекордів України, як перший український артист, який проїхав найбільшу відстань зі Сходу на Захід на велосипеді за мінімальний час. Рекорд артиста зафіксований в категорії “Подорожі, вперше”.

Я дуже радий, що цей спортивно-соціально-музичний велотур завершено такою відзнакою. Дякую всім, хто мені допомагав! Та підтримка, яка здійснювалась в кожному місті, як з боку людей, для яких ми робили концерти, так і з боку військових та велоспільноти – повністю компенсувала будь-яку фізичну втому. Це наша спільна нагорода! Тому зараз так приємно отримувати її за нашу МЕТУ – довести, що здоровий спосіб життя – це реально просто, можливо, корисно і круто“, – прокоментував Олег Собчук

Олег Собчук потрапив до Книги рекордів України

Нагадаємо, що артист в червні відправився в велотур по Україні з метою популяризації здорового способу життя та привернення уваги молоді до проблем алкоголю і наркотиків. Також в містах-зупинках музикант давав безкоштовні концерти на площах для всіх бажаючих і відвідував захисників державного кордону, де влаштовував окремі виступи.

Таким чином Олег Собчук став першим українським артистом, який подолав дистанцію в 2155 км на велосипеді через всю країну. За що музиканта нагородили дипломом, який підтверджує факт реєстрації рекорду України і виступає свідченням загального визнання.

Офіційно зафіксовані результати рекорду України:
Старт – 8 червня 2021, с.м.т. Мілове (Луганська область).
Фініш – 27 червень 2021, м. Чоп (Закарпатська область).
Подолана дистанція – 2155 км.
Витрачений час – 19 днів.