ONUKA на Times Square: Ната Жижченко стала амбасадоркою Spotify Equal

ONUKA на Times Square: Ната Жижченко стає амбасадоркою Spotify Equal

Фронтменка українського електро-фольк гурту ONUKA Ната Жижченко стала українською амбасадоркою Spotify Equal.

Spotify запропонував Наті престижний статус української амба- садорки Spotify Equal у липні 2023 року. Про це свідчить світлина ONUKA на обкладинці плейлиста EQUAL Україна. Крім того, найновіший трек гурту “PEREMOHA” був доданий до глобального плейлиста EQUAL Global з майже мільйоном підписників.

Та однією з найбільш показових можливостей в рамках цієї співпраці стала пропозиція розміщення світлини ONUKA на білборді на Times Square у Нью-Йорку, одному з найпопулярніших майданчиків світової реклами. Цей амбасадорський статус підкреслює не тільки талант і вплив на музичні тренди, але й активну соціальну відповідальність гурту.

Варто також підкреслити, що це ще одна унікальна можливість для української творчої спільноти та загалом України нагадувати про себе та підтримувати фокус уваги світу на країні на постійній основі.

“Для мене велика честь стати амбасадоркою програми Equal, особливо в нинішній час, тому що війна не закінчується і нам необхідно продовжувати нагадувати світові про нас!
Мені особливо приємно бути однією з тих жінок, які мають право голосу і чий голос здатен змінювати, втілювати, окриляти та діяти! Сьогодення в Україні показує, що жінки абсолютно рівні, сильні, мужні і виборюють наше право на життя так відчайдушно, так пристрасно! І це захоплює мене! Я вірю, що ми здатні змінювати світ музикою, словами пісень. Лунати так гучно, як ніколи! Спасибі за цю велику честь бути частиною Equal! Я з надією-таки сподіваюсь і вірю, що кожне прослуховування нашої музики наближає нас до перемоги і опосередковано, і буквально, бо музика єднає, музика зцілює, музика рятує, музика донатить і музика перемагає!
Все буде Україна!”, — говорить ONUKA, дякуючи команді Spotify у своїй публікації в Instagram.

Spotify Equal — це програма, яка підтримує талановитих музикантів та артистів з усього світу. Вона прагне створити рівні можливості для представників різних культур, гендерів та національностей на музичній сцені. Українська музика стає частиною цієї ініціативи, привертаючи увагу світової аудиторії до України та її культурного розмаїття.