ONUKA презентувала відео та сингл PEREMOHA, що стане першим треком нового альбому ROOM

ONUKA презентує відео та сингл PEREMOHA, що стане першим треком нового альбому ROOM

PEREMOHA — це ода українським воїнам та героїчним волонтерам. Їхні дух, сила та міць — в розкотистому відлунні вже впізнаваних духових ONUKA. Однак, якщо раніше їхні партії були піднесено-романтичними, зараз вони звучать холодно і з нотою люті. Немає більше місця сентиментам.

В унісон з одночасним виходом пісні та кліпу гурт об’єднується з волонтеркою Татою Кеплер та її благодійним проєктом “Птахи” задля спільної мети — збору 1,5 млн грн на медичне обладнання для військових медиків. Усі гроші, отримані на стрімінгових платформах від прослуховування синглу та переглядів кліпу, спрямують волонтерам.

“Наш ресурс — це наш голос, це наша музика. Наш голос звучить у світі, і ми вважаємо однією з найважливіших своїх задач сьогодні підтримку постійного фокуса уваги світу на Україні та її викликах. Понад третина наших прихильників — іноземці, що дає нам можливість бути почутими і наближати нашу перемогу”, — каже Ната Жижченко.

Кожен слухач також може долучитися до збору коштів, прослуховуючи трек на потокових сервісах і розповсюджуючи його серед своїх знайомих у соціальних мережах.

Завдяки винахідливим музичним рішенням Євгена Філатовa і влучності та лаконізму лірики Нати трек PEREMOHA стає відображенням і демонстрацією креативності та сучасності українців, які щодня чинять спротив ворогу. Бо “перемога” — це коли ти робиш більше, ніж можеш. Навіть тоді, коли “перевага” не на твоєму боці. А отже, ти маєш бути винахідливішим та рішучішим.

“Відео було створено нашою постійною командою у співпраці з Лесею Патокою. У кліпі використані зображення, які відбивають музичний настрій — яскравий, потужний і креативний — такими, якими є українці сьогодні. Випадково натрапив на переосмислення пам’ятника Кию, Щеку, Хориву та сестрі Либідь в Інтернеті та вирішив втілити його у цьому відео разом зі справжніми військовими. Те, як Україна захищається і протистоїть ворогу, є незабутнім. Ми також відчуваємо і підтримку наших пращурів, дивуючись як циклічно наша історія повторюється. Сьогодні ці захисники знаходяться серед нас. Вони є справжніми героями, які з часом будуть стояти на постаментах”, — коментує Євген Філатов, режисер відео.

Ми говоримо про перемогу не в трагічних тонах, ми показуємо українців як надзвичайно креативних, сміливих, новаторських, сучасних і справжніх героїв повсякденного життя. Наразі команда також працює над концептуальним альбомом ROOM.

Кожна його пісня буде прив’язана до тематичних ініціатив та стане присвятою певним людям чи проблематиці: біженці, жінки, рятівники та інші герої буденності. Тож ROOM має стати ще і своєрідною точкою зібрання для колаборації з численними організаціями та волонтерами, де кожен візьметься за певну проблематику та заручиться потужною комунікаційною підтримкою задля перемоги.