ONUKA зіграє перший сольний концерт у 2021 році

ONUKA зіграє перший сольний концерт у 2021 році

ONUKA зіграє перший сольний концерт у 2021 році

27 серпня ONUKA зіграє перший у 2021 році сольний концерт у Києві. Потужний мікс електронної й етнічної музики з нового альбому гурту KOLIR зазвучить зі сцени Київського міжнародного конференц-центру «Парковий».

У червні гурт ONUKA випустив довгоочікуваний третій повноформатний альбом KOLIR. До нього увійшли 10 треків, три з яких були добре знайомі слухачам: ліричний та інтимний сингл СЕАНС, присвячений страхам; сміливий, енергійний трек XASHI з потужним соціальним меседжем, і сучасна веснянка ZENIT.

«У музичному сенсі цей альбом — симбіоз між першою, класичною платівкою ONUKA і більш електронним релізом VIDLIK. Мені здається, цей альбом дійсно здобув колір. Він звучить так, як я «звучу» і відчуваю себе зараз: буваю іноді жорсткою, бойовою, а іноді — ніжною мамою, яка співає колискову. У новому альбомі немає треків ні про пандемію, ні про війну, ні про екологію — про це ми вже багато сказали своєю музикою. Локдаун дав можливість більше зосередитися на своєму внутрішньому світі й писати про особисте», — говорить лідерка гурту Ната Жижченко.

В дискографії гурту KOLIR також відзначився як альбом-відкриття: у ньому багато того, що гурт зробив вперше. Так, вперше за восьмирічну історію ONUKA записаний дует — композиція UYAVY була створена спільно з гуртом «ДахаБраха». Колаборація двох головних етногруп в країні – велика подія й задоволення для шанувальників.

ONUKA зіграє перший сольний концерт у 2021 році

Ще один сюрприз — композиція SON, яка була написана братом Нати, музикантом Олександром Жижченко 20 років тому. Через весь цей час ONUKA записав її в супроводі народних інструментів, які надали ліричному треку масштабне і тонке звучання одночасно. Не обійшлося в новому альбомі й без соціальних меседжів, без яких неможливо уявити творчість ONUKA. Так, байдужості суспільства щодо людей з обмеженими можливостями присвячений трек Guma. За словами Нати Жижченко, її улюблений трек в альбомі – TY. Текст Ната написала відразу після народження сина.

Гості зможуть першими наживо почути нові треки з альбому KOLIR, а також вже добре знайомі та улюблені пісні Time, Misto, Vidlik.

Квитки тут