Осучаснене карпатське звучання: Сергій Лазановський | RIDNYI випустив жартівливий трек “Будз”

Осучаснене карпатське звучання: Сергій Лазановський | RIDNYI випустив жартівливий трек "Будз"

Сергій Лазановський | RIDNYI презентує нову жартівливу композицію “Будз“. Цей трек має особливе значення для самого співака, оскільки саме з її демки Лазановський розпочав співпрацю зі своєю командою авторів. Реліз треку планувався на березень 2022 року, проте через повномасштабне вторгнення реліз був відкладений. Як і відеоробота – її було вирішено залишити на інші часи, а наразі випустити mood video.

“Чесно, ніколи б не подумав, що колись співатиму трек, присвячений сиру, який виробляється в Карпатах на полонинах. Я вважаю, що це доволі символічно, враховуючи, що я з Івано-Франківщини. Трек наповнений карпатськими мотивами і неабияк запалює публіку. Тому було вирішено повернути її на концерти і вже ми дозріли до офіційного випуску. Думаю, що такі треки зараз потрібні авдиторії. Сміємось, співаємо і не здаємось ворогу”, – прокоментував співак.

Зйомки попередньої відеороботи проходили влітку 2021 року, майже одразу після перемоги Лазановського у “Голосі країни-11″. Кліп “Будз” був відзнятий одним з найпопулярніших українських режисерів і мав задум виконання усіх ролей самим співаком. Команда активно готувалась до релізу і вже “прогрівала” трек у соцмережах. Проте повномасштабне вторгнення російських військ змінило пріоритети та музичну складову репертуару Лазановського. 

Наразі українське суспільство потребує позитивних настроїв, наповнених українською стилістикою. Після багатоденних обговорень команди було прийнято рішення випустити трек, проте відеороботу залишити на інші часи, а глядачам подарувати mood video, присвячене українській красі та спадщині.

“У новій відеороботі ми не втратили головний меседж “Будз” – колорит української землі. Тому приділили увагу не тільки культурній, але і побутовій спадщині наших предків. Разом зі мною у кліпі були залучені п‘ять прекрасних дівчат. Також несподівано з’явився ще один актор – це козенятко, але перебувало на локації. До речі, у попередній відеороботі у нас також була героїня коза, яку грав безпосередньо я”, – відверто розповів Лазановський.