ПАЛІНДРОМ анонсував свій IV альбом та великий сольний концерт у Києві

ПАЛІНДРОМ анонсував свій IV альбом та великий сольний концерт у Києві

Вже 22-го вересня пройде великий сольний концерт Паліндрома у Києві із презентацією нового альбому “Найліпші питання собі” (2023). Звучатимуть нові пісні, переплетені із треками Степана, які допомагають вам переживати теперішній світ.м

Частина грошей з концерту піде на волонтерські запити для ЗСУ.

Квитки за посиланям

Минулого року, з презентацією альбому “Придумано в черзі” (2022) Паліндромі двічі зібрав повну залу Малої Опери – цьогоріч Степан хоче зібрати усіх в рази більшому Bel’Etage.

Майбутній альбом “Найліпші питання собі” відрізнятиметься своїм оновленим звучанням – вперше Степан Бурбан переміщає концертне звучання проєкту на студійний запис і фіксує його з живими інструментами. Водночас, зберігаючи естетику іграшкової музики, аби вона була добре збалансованою з живою грою інструментів.

“Коли ти слухаєш цю музику – в тебе не виникає враження, що ти слухаєш “львівський рок”, а ти слухаєш все ще ПАЛІНДРОМ, де є всі ті речі, за які його полюбили”, – коментує нове звучання проєкту Степан.

Реліз майбутнього альбому планується на початок вересня – вже традиційно для Степана до його дня народження. Презентація лонг-плею відбудеться в київському Bel’Etage вже 22-го вересня.