Павло Зібров присвятив пісню Розвідці України в 31 річницю

Павло Зібров присвятив пісню Розвідці України в 31 річницю

Народний артист України Павло Зібров, який часто підтримує наших захисників як зборами так і концертами зробив подарунок до Дня Розвідки – пісню «Невидимі Герої». Разом з автором тексту – Петром Магою, артист описує подвиги наших захисників, їх професіоналізм. У відео кліпі ми бачимо військову динамічну хроніку та перебивки Павла. 

Ексклюзивно артист розповів як написав цю пісню:

«У мене є друг, у якого син служить у розвідці і в розмові ми заговорили за таку велику дату. В той момент я зрозумів, що хочу зробити подарунок для всіх наших розвідників, залучився підтримкою ГУР МО України і авжеж звернувся до свого кума, поета пісняра – Петра Маги, який буквально за день написав вірші, а я вночі написав музику. Далі ми думали над відео і отримали дозвіл від ГУР, на хроніку наших захисників і поширення спеціально для військових. Монтувала моя донька та за сумісництвом PR директор Діана Зіброва». 

Також Павло додає: 

«Сьогодні, коли Україна зі зброєю в руках змушена захищати свою територіальну цілісність, саме від розвідників і їх своєчасної й точної інформації залежить правильність найважливіших державних рішень. Я хочу подякувати за нелегку, але таку необхідну службу нашій державі та побажати кожному миру, міцного здоров’я, достатку, злагоди та щастя! І авжеж для вас спеціально пісня – «Невидимі Герої», яка вже доступна всіх медіа майданчиках».