Павло Зібров та Андрій Кравченко заспівали знаний хіт 90-х “Душі криниця”

Павло Зібров та Андрій Кравченко заспівали знаний хіт 90-х “Душі криниця”

Батьківський дім здається нам найбезпечнішим місцем на Землі. Бо тут завжди чекають, приймають і люблять, по-доброму наставляють і вірять до останнього. Із повномасштабною війною потреба у зустрічах з найріднішими стала першочерговою необхідністю. Тому Андрій Кравченко з Павлом Зібровим вирішили заспівати хіт 90-х – “Душі криниця”. В ньому якраз йдеться про родинні цінності, про швидкоплинність часу і про чисту любов у форматі “батьки-діти”. 

“Коли я вперше почув цю пісню – вона мене дуже розчулила. Це ж треба авторам так влучно передати образи: молодість дітей порівняти з яскравим і повним сил літом, а зрілість батьків – із сивою та суворою зимою. Бережіть своїх батьків і якомога довше залишайтеся для них дітьми! Бо час біжить швидко і жодні сили не здатні його зупинити”, – Андрій Кравченко.

“Мені дуже щемливо виконувати цю пісню зараз, згадую юні часи, коли був першим виконавцем у далекому 1989 році, а вже в 1995 вийшла збірка під однойменною назвою “Душі криниця” і я співав цю пісню для своєї мами, якої вже, на жаль, немає. Потрібно цінувати час, коли ви ще – літо, а батьки уже – зима. В цій композиції справжня глибока поезія Андрія Демиденка, прекрасна музика Олександра Морозова і ця пісня торкається душі кожної людини, бо вона про святі істини, про найдорожче – батьків та любов до рідного дому, про душевні найтепліші моменти в житті. Ця пісня поза часом. А зараз, під час війни, коли багато сімей розʼєднані – вона набула особливого сенсу. Найголовніший меседж – памʼятати свій рідний дім, де ти зростав, не забувати про батьків та цінувати кожен момент”.

Пісню “Душі криниця” написали поет Андрій Демиденко і композитор Олександр Морозов. Першим її виконав Павло Зібров у 1989 році. Після вона полюбилася слухачам і потрапила до репертуару інших українських артистів. Андрій Кравченко розказує, що давно хотів виконати її у дуеті з Павлом Миколайовичем.

“Павло Зібров – це легенда. Я відкрив для себе Зіброва як прекрасного наставника, відверту та щиросердну людину, близьку мені по духу і за цінностями. Павло Миколайович прожив цю пісню разом зі мною на єдиному диханні. Я це дуже ціную”, – коментує Андрій Кравченко.

“Андрій Кравченко – нове імʼя в українському шоу бізнесі, який активно працює та набирає обертів, молодий та перспективний артист. Його команда вела переговори дуже чітко та лаконічно, та авжеж дуже приємно, що Андрію імпонує моя творчість і саме його перший дует вийде зі мною. Це відповідально і цікаво. Для мене важливо працювати з людьми, з якими я на одній музичній хвилі, які невпинно працюють, прагнуть розкрити свій голос та талант, відкрити нову аудиторію, – тому з Андрієм ми одразу знайшли спільну мову. Я впевнений, що в нього велике майбутнє. І так як я починав і набирав обертів з піснею «Душі криниця», дуже символічно, хочу щоб і для Андрія ця пісня стала особливою в його творчій діяльності”, – говорить Павло Зібров.

До пісні “Душі криниця” артисти вже зняли відео. Над кліпом працювала команда режисера Олексія Міхалевського. Роботу вирішили зробити лаконічною – аби не відволікати аудиторію від суті композиції. Хоча це навряд можливо, бо артисти та сплетіння їхніх голосів з перших нот захоплюють увагу слухача і не відпускають до останньої секунди треку.