Перша, одразу вдала «ластівка» у пісенній творчості Діани Данилюк

Перша одразу вдала «ластівка» у пісенній творчості Діани Данилюк

Талановита виконавиця Діана Данилюк записала першу власну авторську пісню під назвою «Темні очі». Прем’єра пісні та кліпу відбулася 26 грудня 2023 року. Над створенням яскравого відео працював молодий талановитий композитор і режисер Денис Мусаєв, який став директором проєкту.

В кліпі брали участь талановиті друзі юної співачки. А головну роль зіграв Ясін Фараджаллах, юний та талановитий актора Національної оперети України, учасник шоу «Діти проти зірок», який знімався в головній ролі у кіно із самим Жан-Клодом Ван Дамом (зігравши його сина).

З дитячих років Діана знала, ким хоче стати. Вона наполегливо вивчала гру на фортепіано, опановувала сольфеджіо, займалася хореографією, тренувала голос, розуміючи, як непросто стати співачкою. А тепер дебютувала, як автор вокального твору.

«Це – перший досвід, коли я створювала текст та музику. Писала про те, що відбувається у власному житті. В моєму віці формується симпатія до хлопців, виникає бажання подобатися й відчувати це. Вважаю, що добре далося передати підлітковий драйв почуттів…» – говорить юна авторка.

Від початку написання тексту до монтування кінцевого відео пройшло пів року. Знімання були емоційними й веселими, в деяких моментах сценарій змінювали в процесі зйомки і день видався просто шаленим та бурхливим. Не зважаючи на тривалий і важкий процес створення кліпу, юну співачку дуже тішить той факт, що вона не просто виконує музичний твір, а й стала його безпосереднім творцем.

Проте, юна співачка вже не вперше вражає творчістю своїх слухачів. Ви вже точно чули її пісню «Не мовчіть», яка втілює в себе всю біль та переживання українців під час війни.