Перший сольний концерт TVORCHI, що увійшов в історію українського шоу-бізнесу!

Перше сольне шоу TVORCHI увійшло в історію українського шоу-бізнесу!

Перше сольне шоу TVORCHI увійшло в історію українського шоу-бізнесу!

2000 глядачів на стадіоні в історичному центрі столиці, видовищні номери та зіркові гості. Саме так TVORCHI провели перший сольний концерт на Київському велотреку!

Про композиції та перфоманс

TVORCHI вперше виконав live-версії треків з нового альбому ROAD та всі хіти. Під трек “Dance on the Beat соліст дуету Джеффрі з’явився на сцені разом зі своїми двійниками, а під “Мова тіла” співаку акомпонувала зухвала танцюристка на фоні вивіски “Motel “. Декілька пісень TVORCHI заспівали разом із хоспелом ізі п’яти вокалістів. Найбільше емоцій у глядачів викликав номер до треку “Believe“, коли весь периметр велотреку засяяв проекцією, а в променях софітів з’явилися професійні велосипедисти. Вони шикувалися в малюнки на величезній швидкості, іноді – практично перпендикулярно до траси велотреку. 

Перше сольне шоу TVORCHI увійшло в історію українського шоу-бізнесу!

Закінчилося шоу виконанням треку “Falling” на біс і яскравим феєрверком, який осяяв увесь Київський велотрек.

У момент, коли весь стадіон скандував “TVORCHI, TVORCHI”, артисти не витримали та розплакалися від емоцій прямо на сцені: «Ми не віримо, що це правда! Вас так багато! Дякуємо кожному, хто з нами сьогодні!»

Режисерами шоу стали Вікторія Федорович і Наталя Меркулова, а за стиль гурту відповідала Ліза Джи

Про дуети та зіркових гостей

Неочікуваною для глядачів стала поява на сцені зіркових дівчат, які заспівали разом з TVORCHI. З Alina Pash дует виконав фіт «Yellow Sands», з KAZKA був мешап, а разом з DOROFEEVA – український трек з нового альбому гурту – «Іди сюда».

Петро Заставний, продюсер TVORCHI, особливо пишався підопічними: «На нашому першому концерті у Тернополі було 40 людей, а зараз – 2000. Це велика робота всієї нашої команди». 

Перше сольне шоу TVORCHI увійшло в історію українського шоу-бізнесу!

Подивитися концерт TVORCHI прийшли найпопулярніші українські інфлюенсери та блогери, топ-менеджмент шоу-бізнесу, артисти, ведучі, джетсеттери та друзі гурту. Серед глядачів можна було побачити Антона Птушкіна, ALEKSEEV, Олександра Гудкова, Уляну Синецьку та Ксенію Попову, Ірину Горову та Юрія Бардаша. Окрім цього, на шоу завітали Катерина Осадча, Лєра Бородіна, Нікіта Добринін та Дар’я Квіткова, Аліна Френдій, Тетяна Парфільєва, Аліса Алієва, Христина Остапчук та багато інших селебриті.