Перший весняний Вишневий Вернісаж в цьому році

Перший весняний Вишневий Вернісаж в цьому році

19 березня о 16:00 у барі HVLV (Верхній Вал, 18) пройде перший в цьому році весняний музичний івент — Вишневий Вернісаж. Зібрані кошти від квитків підуть у благодійний фонд “ART SAVED LIFE” на закупівлю турнікетів для бойових підрозділів.

Вперше Line-up артистів Вишневого Вернісажу повністю жіночий: ЮЮ, renie cares, YARIMA, VikaVishnya, Love, Mary.

DJ заходу: DJXXVKADR

Квитки за посиланням

Вишневий Вернісаж  — це благодійний музичний івент з 2020 року, на якому з‘являються нові імена та також відомі артисти української музичної сцени.

Вишневий Вернісаж активно збирав кошти на військові та гуманітарні потреби у фонд ArtSavedLife та у волонтерський штаб Будинку Культури Masterskaya. 

На Вишневому Вернісажі вже виступали такі артисти , як ЮЮ, Ingret, Схожа, Constantine, XXVKADR, Brykulets, Лівінстон та ін. 

Місія Вернісажів є категорія “Selected”, яка дає можливість молодим авторам та артистам ділитися своєю творчістю. “Selected” стала для багатьох поштовхом для розвитку в українській музичній індустрії. 

Організатором та засновницею концертів є молода українська співачка VikaVishnya, яка також є автором своїх пісень. 

“Це більше ніж концерт, це місце нових знайомств, зустрічі друзів та близьких по духу людей. Розвиваємо українську музику та робимо добро разом!”, коментує організатор та засновниця VikaVishnya.