Підопічна хітмейкера Івана Клименка випустила нову музичну роботу

Підопічна хітмейкера Івана Клименка випустила нову музичну роботу

Зірка проєкту «Голос країни» Вероніка Коваленко змінила сценічне ім’я та презентувала трек «Секонд-хенд» у співавторстві з автором хітів «Стефанія» для Kalush Orchestra, «Біля серця» для KOLA. Клименко також відомий співпрацею з Jamala, Alyona Alyona, Jerry Heil та іншими топовими артистами.

Співачка Вероніка Коваленко, яка у 2017 році вражала своїми авторськими каверами на хіти Наталії Могилевської та гурту «Время і Стекло» в проєкті «Голос. Діти» (1+1) представила новий трек “Секонд-хенд”. Співавтором треку став музичний продюсер та автор хітів українських виконавців Іван Клименко. Співпраця Вероніки та Івана розпочалася на європейському сезоні проєкту «Голос країни». Цим релізом співачка розпочинає і новий творчий етап під сценічним ім’ям VERONIKA.

Головний посил треку «Секонд-хенд» від VERONIKA орієнтований на молодих дівчат:

«Задуматись, що самоповага — найцінніша якість, на ній будується все подальше життя», — впевнена артистка.

Ідея треку народилася спонтанно, у ситуації глибокого розчарування хлопцем, який розпилював себе на декілька відносин одразу. «Як можна настільки не цінувати себе, свій час, витрачати стільки енергії одразу на різних дівчат? Я охарактеризувала його як «секенд-хенд» та вирішила повернути його туди, де і знайшла», — пригадує VERONIKA. У результаті роздуми та розчарування трансформувалися у творчість.

У первозданному вигляді трек «Секенд-хенд» мав вийти рік тому. Втім, за словами VERONIKA, на адресу пісні звучали безліч критики та «великих» «ні»: «Кому б я не показувала демо-версію, усі говорили, що варіант — програшний. Не чіпляє. А слово «секенд-хенд» взагалі непоетичне й некласне», — пригадує співачка.

На пісню звернув увагу Іван Клименко, один із топ-хітмейкерів України, який під час «Голосу Країни» був тренером VERONIKA. Він і спонукав співачку випустити саме «Секенд-хенд» та запропонував виступити музичним продюсером релізу. По своїй ініціативі Клименко став співавтором пісні та внес у нього свої «ноти».