PLANET X: TVORCHI анонсували велике шоу в Києві! 

PLANET X: TVORCHI анонсували велике шоу в Києві! 

Український електронний гурт TVORCHI, представники України на “Євробаченні” 2023 анонсували велике шоу в Києві. Концерт відбудеться 5 жовтня на таємній локації в столиці та пройде у підтримку нового однойменного альбому артистів, який вийде напередодні – 13 вересня. 

PLANET X: TVORCHI анонсували велике шоу в Києві! 

Planet X – друге велике шоу TVORCHI, в концепції якого – життя у паралельному всесвіті. Всесвіт, який артисти створили у своєму новому лонгплеї під впливом усіх пережитих емоцій за останні три роки. Нова музична історія гурту розгортається на невідомій планеті десь у далекому космосі. Кожна пісня тут – це новий епізод, що зачіпає різноманітні теми та почуття. Від романтичних мрій до чутливих фантазій, від наївності до відчаю та боротьби, від любові та пристрасті до щирого смутку та фаталізму.

Перше велике шоу гурту відбулося у 2021 році на Київському велотреку. Воно стало одним із найгучніших музичних подій того часу. Також було нагороджено премією YUNA, як “Концертне шоу року”. 

Цього разу глядачів знову чекає нестандартна та локація, що погрузить в таємничу атмосферу космічного простору, та яка поки що тримається у секреті. А також масштабні світлові рішення, режисерські номери та зіркові гості. TVORCHI виконують свої найбільші хіти: “Не танцюю”, “Іди сюда”, “Мова тіла”, Falling, Віч-на-віч, Believe, “Мрійники”, а також треки з нового альбому, які під час шоу вперше прозвучать наживо. 

TVORCHI: “Ми запрошуємо кожного з вас на наше шоу – в подорож на Planet X. Цю планету ми створили через музику та наші треки, вона сповнена таємниць, футуристична і навіть трохи апокаліптична, бо ніхто не знає що буде далі. Ми хочемо розділити з вами емоції, які нам близькі сьогодні та ті, які залишились у світлому минулому. Чекаємо вас”.

Минулого року TVORCHI представили Україну на «Євробаченні» потужним виступом, де заспівали про сталеві серця українців і зайняли шосте місце. Під час «Євробачення» разом з United24 TVORCHI вдалося зібрати понад 12 мільйонів гривень. Гроші пішли на 12 інкубаторів для передчасно народжених немовлят, які вже встановили у лікарнях в містах України. Одразу після конкурсу гурт продовжив свою місію та поїхав у благодійний тур Сходом України. 100% коштів було спрямовано на закупівлю інкубаторів.

Купити квиток на нове велике шоу TVORCHI Planet X можна прямо зараз за посиланням.