Подяка Києву: ROXOLANA представила нове відео і розповіла про 100 врятованих дитячих мрій

Подяка Києву: ROXOLANA представила нове відео і розповіла про 100 врятованих дитячих мрій

Подяка Києву: ROXOLANA представила нове відео і розповіла про 100 врятованих дитячих мрій

Співачка та сонграйтерка ROXOLANA випустила відео на свою нову пісню «Тримайся», прем’єра якої відбулась місяць тому. Відео стало своєрідною присвятою українській столиці:

«Київ мужньо витримав оборону у перші місяці війни, а тепер він став домом для багатьох людей зі зруйнованих та окупованих міст, які залишились без власних домівок. Київ став для мене символом усіх українських міст і містечок, які продовжують триматися попри все! – розповідає ROXOLANA про ідею кліпу. – Водночас це відео – данина мужності нашим військовим, хлопцям і дівчатам з ЗСУ і усіх ТРО, які захистили наш Київ і продовжують боротися за всю Україну».  

У відео ROXOLANA гуляє улюбленими і впізнаваними вулицями столиці, а в пісні нагадує про найвідоміші меми останніх місяців, закликаючи усіх українців підтримувати одне одного. Нагадаємо, що прем’єра пісні «Тримайся» відбулась в одній з частин ЗСУ під час виступу співачки перед військовими.

Подяка Києву: ROXOLANA представила нове відео і розповіла про 100 врятованих дитячих мрій

Також артистка розповіла про результати благодійної ініціативи “Врятуй мою мрію”, яку вона запустила у квітні для допомоги дітям-переселенцям, які змушені були перервати заняття творчістю через війну. Так, за два місяці проєкту було зібрано близько 180 тисяч гривень. За цей час було здійснено близько 100 мрій та подаровано 28 музичних інструменти. Один із синтезаторів 10-річній Алісі з Сум особисто подарував музикант Positiff.

«Ми отримали дуже велику кількість бажань від діток, – говорить ROXOLANA. – Вони були дуже різні і, часом, дуже зворушливі, наприклад, один хлопчик написав, що мріє відремонтувати свій пошкоджений будинок… А найнесподіванішою серед всіх стала мрія отримати автограф DZIDZIO – рада, що і її нам вдалося здійснити. По географії листів можна було вивчати гарячі точки України – ми спілкувались з родинами з Лисичанська, Харкова, Чернігова, Ірпеня, Дружківки, Кривого Рогу… Я щаслива, що на нашу ініціативу відгукнулось так багато людей і завдяки їх донейтам ми змогли передали музичні інструменти, фарби, мольберти, конструктори діткам-переселенцям. Хто знає, можливо, серед них наші майбутні переможці «Євробачення» та «Греммі»?

Ініціатива «Врятуй мою мрію» була проведена у співпраці з музичним порталом МУЗВАР та Львівським міським центром соціальних служб «Між нами». Протягом двох місяців діти надсилали свої побажання на платформу save-my-dream.com. Також діти, які перебували у Львові, могли надсилати листи через спеціальні скриньки, розташовані у міських шелтерах. Люди, які хотіли допомогти, надсилали кошти на спецрахунок проєкту, а також через платформу мали можливість передати дітям власні музичні інструменти.