Поліна Крупчак та Епіфаніо Лопес випустили трек “Я не боюсь”

Співачка Поліна Крупчак і венесуелець Епіфаніо Лопес, відомий своєю участю в проєктах «ООН» та «Київ в день ​​і вночі», випустили спільний трек «Я не боюсь». Прем’єра композиції відбулася на YouTube-каналі співачки.

Пісня “Я не боюсь” — це маніфест кохання. Історія про те, що любов не має меж чи національності, а її мова — мова тіла. Ми часто чуємо, що світ змінився, що ХХІ століття зробило нас більш вільними, і те, що було неприпустимо раніше, нині є абсолютною нормою. Але чи так це? Адже кожен день ми чуємо слова, які розділяють нас: расизм, гендерність, фемінізм. І лише любов об’єднує цей світ.

“Все в цьому світі народжується з кохання, все відбувається в ім’я кохання й існує завдяки йому. Важливо пам’ятати про це, не ховати свої почуття, не боятися йти на зустріч одне одному”, — розповідає Поліна.

Головний меседж пісні — не відпустити свою любов, берегти її та не боятися говорити про свої почуття.

“Наш дует — це звернення до всіх і кожного про те, що важливо любити один одного, не дивлячись ні на що. Для мене це був новий і не властивий мені досвід. Це творчий експеримент, і сподіваюся, що публіка його оцінить”, — ділиться Епіфаніо.

Це перша пісенна колаборація артистів, хоч і не перша співпраця загалом: раніше Епіфаніо був головним героєм в одному з кліпів Поліни.