«Попереду подія, яка переверне моє життя»: Крістіна Присяжнюк презентує трек «Весна» та говорить про кардинальні зміни

«Попереду подія, яка переверне моє життя»: Крістіна Присяжнюк презентує трек «Весна» та говорить про кардинальні зміни

Українська співачка Крістіна Присяжнюк презентує нову яскраву композицію «Весна». Автором композиції став колега по сцені, учасник вокального проєкту «Голос країни» МОРРІС (Андрій Хорисенко), який написав пісні для Камалії, GROSU та інших.

За словами Присяжнюк, композиція «Весна» має доволі цікаву історію. Адже була ймовірність, що її реліз взагалі не відбудеться у виконанні співачки.

«Ми не вперше співпрацюємо з Моррісом. І я отримала від нього пропозицію заспівати трек «Весна». Проте на той час вона була у ліричному аранжуванні, тому я не погодилася. Адже маю достатньо ліричних пісень у своєму репертуарі. Проте наполегливість Андрія зробила свою справу. Він дуже повірив у цей трек і підкупив мене фразою: «Я хочу, аби ця пісня жила». Під час студійної роботи ми вирішили зробити її більш танцювальною. Таким чином ми підкреслили позитивний вайб пісні», – зазначила виконавиця. 

У moodvideo співачка, насолоджуючись першими теплими променями, зустрічає весну квітами та споминами. Окрім того, у відеороботі Присяжнюк розглядає сімейні світлини, де можна побачити її разом з сином та чоловіком. 

«Родина – це основне місце сили для мене. Я не уявляю свого життя без них. Тому найближчі є частиною моєї творчості. Ми знаємо, що весна – пора змін. Тому і у мене в житті попереду подія, яка відверто переверне моє життя. Зараз я готуюся до неї і обов’язково поділюся з усіма, як тільки це станеться», – таємничо натякнула співачка.

Нагадаємо, Крістіна Присяжнюк презентує трек «Просто скажи» до 10-ої річниці весілля з чоловіком.