Потап допомагає українцям за допомогою сучасних технологій

Потап допомагає українцям за допомогою сучасних технологій

Платформу Helpua.io відомий український співак, шоумен та продюсер створив ще на початку війни. Він долучив до платформи відомих людей, наприклад, Фабіо Ламборгіні, онука того самого легендарного італійського бізнесмена Феруччо Ламборгіні.

Потап допомагає українцям за допомогою сучасних технологій

Мета проєкту — залучити максимум грошей та гуманітарних ресурсів для допомоги людям, що постраждали від війни, продаючи NFT-лоти. Helpua.io — це NFT-маркетплейс, на якому можна придбати лоти, пов‘язані з Україною, створені графічними дизайнерами з різних куточків світу. А весь отриманий прибуток йде на допомогу українцям, що залишились без домівок, теплих речей, продуктів, іграшок тощо. 

“Щодня ми отримуємо сотні історій на пошту help@helpua.io та робимо усе можливе, щоб допомогти тим, хто цього потребує. Ми не концентруємось на одному регіоні чи одній сім’ї, а надаємо допомогу, яку вони потребують, якомога більшій кількості українців. Відправляємо десятки продуктових наборів, закуповуємо теплі побутові речі — одяг, ковдри, матраци та відправляємо їх у “гарячі точки”. І немає нічого теплішого за вдячні відгуки тих людей, чиє життя завдяки платформі змогли зробити трошки кращим!”, — коментує Потап.

Потап закликає усіх долучатись до проєкту:

“Навіть найменший наш спільний вклад в Перемогу — безцінний! Тільки разом ми зможемо перемогти, відбудувати нашу державу і зробити її ще квітучішою! Тому, якщо ви знаєте, що таке NFT та зацікавлені цією сферою: обов‘язково придбайте ексклюзивні лоти, зроблені з любов‘ю до України. А якщо ви чи ваші знайомі потребують допомоги — пишіть нам на help@helpua.io”.

Потап допомагає українцям за допомогою сучасних технологій

До ініціативи вже долучився Фабіо Ламборгіні. На платформі можна знайти та придбати його NFT. Також, платформа підтримується Міністерством цифрової трансформації України.

“Найголовніше в даний момент — гуманітарна допомога українцям, що постраждали від війни. Ми запускаємо наш гуманітарний NFT, присвячений допомозі Україні. Наш витвір мистецтва у формі NFT ви можете придбати на аукціоні. Ми віримо, що цей аукціон зробить вагомий внесок в допомогу українському народу! Усі доходи будуть перераховані до консульства України в США. Сподіваюсь, що мій внесок надихне інших вагомих особистостей!”, — коментує італійський легендарний бізнесмен.

Нагадаємо, що за час війни на благодійних активностях, в яких брали участь сім’я Потапа та NK, було зібрано близько 80 мільйонів гривень на допомогу Україні: від реабілітації військових, закупівлі дронів для ЗСУ до гуманітарних потреб.