“Повернуться люди”: заклик до українців за кордоном

“Повернуться люди”: заклик до українців за кордоном

Гурт SPOKUSY менше, ніж за рік стрімко увірвався в український андеграунд і завоював серця українських прихильників пост-панку. “Повернуться люди” — їх друге відео.

“Повернуться люди”: заклик до українців за кордоном

SPOKUSY — це проєкт відомого в українській неформальній тусовці Ігора Черепанова, фронтмена метал-гурту AGHIAZMA, організатора численних столичних рок-вечірок та арт-директора декількох клубів та Алекса Дарієна — надзвичайно талановитого вокаліста гурту Layuchi Kvity.

Відеокліп SPOKUSY “Повернуться люди” був знятий під час великого благодійного концерту в Києві в Opera Concert Hall та підготовки до нього. На цьому концерті, організованому Musicians Defend Ukraine, разом із відомим гуртом Epolets SPOKUSY збирали кошти на автомобілі для ЗСУ.

“Завдяки туру, в рамках якого проходив цей концерт, вдалось зібрати гроші щоб купити і передати бійцям на нуль три автомобілі. Це був наш перший концерт і ми його пам’ятатимемо ще довго. Повний зал кипів і ревів,  відчувалась атмосфера чогось фантастичного. Люди повернулись, зустрілись, насолоджувались музикою і одне одним — саме так як співається у пісні”, — згадують хлопці.

“Повернуться люди”: заклик до українців за кордоном

За пультом на концерті стояв Євген Корольов — український музичний звукорежисер. Цей хлопець в перші дні війни пішов на фронт, де отримав осколочне поранення, довго лікувався і вперше повернувся до улюбленої справи — звукорежисури, саме під час цього концерту.

Зараз він знов планує повертатись на фронт, бо війна не може чекати!

Режисер відео “Повернуться Люди” — Андрій Коротич, відомий своїми роботами для Aghiazma, Обійми Дощу, GrimFaith, а також зйомками для Sanahunt, Helen Marlen та інших українських fashion-брендів. Саме він знімав дебютний кліп SPOKUSY “ORDLO”.

“Повернуться люди”: заклик до українців за кордоном

Пісня “Повернуться люди” — звернення до людей, що були змушені виїхати за кордон через повномасштабну війну. Ця пісня має особливе емоційне забарвлення, бо саме в ній наше звернення до всіх українців, яких зараз поряд немає з нами, але які прагнуть повернутися до свого народу на свою Батьківщину, і жити у мирі.

18 лютого SPOKUSY проведуть благодійний концерт у Києві з метою збору коштів для підтримки безкоштовного хостелу для біженців війни LvivHost, що працює майже з початку повномасштабної війни у Львові.