«Повільний танець»: романтика та ніжність у новій пісні JEVAGA

«Повільний танець»: романтика та ніжність у новій пісні JEVAGA

Українська поп-співачка JEVAGA випустила нову романтичну пісню під назвою «Повільний танець». Вона присвячена всім, хто відчував у серці справжню любов та ніжність. Кожен рядок цієї пісні пронизаний неосяжним коханням, надією і теплими спогадами. 

Сингл «Повільний танець» розповідає історію закоханої пари, яка, можливо, танцює свій останній танець, продовжуючи кохати один одного, але може статися, що їм доведеться розлучитися. Однак вони не хочуть і не можуть цього зробити. 

«Кожний випадок – унікальний. Та всі історії обʼєднує найпотужніша сила, завдяки якій існує цей світ – сила любові. Саме її я і оспівую в кожній своїй пісні, і моя нова пісня не стала виключенням. Вона наповнена коханням і є відображенням того, що я зараз відчуваю», – зізнається JEVAGA.

Пісня «Повільний танець» – про теплі спогади та кохання, яке нікуди не зникає з часом. Лірична композиція викликає на душі гаму теплих почуттів, вдячності і любові.

«Своєю піснею я закликаю всіх берегти свої почуття і не розлучатися з тими, кого кохаєш. Нехай ваш повільний танець, танець ваших сердець ніколи не стане останнім!», – бажає співачка.

Крім синглу, JEVAGA представила кліп, який створений у тандемі молодої режисерки Олени Байрамової та відомого кліпмейкера Влада Разіховського. У відеороботі поєдані чарівний танець та експресія почуттів співачки. Під час зйомок кліпу стався небезпечний для життя співачки випадок.

«У процесі зйомок в одній із локацій поряд зі мною впала величезна металева конструкція. На щастя всі залишились живі та здорові, і я можу подарувати вам цю пісню і кліп. Кохайте, цінуйте один одного та ніколи не розлучайтесь!», – закликає JEVAGA.

Нагадаємо, раніше JEVAGA випустила нову пісню «Зі Львова до Києва».