ПPEM’ЄPA: ”РУНИ”- нова авторська пісня молодої талановитої артистки Софїї Артеменко

ПPEM'ЄPA: ”РУНИ”- нова авторська пісня молодої талановитої артистки Софїї Артеменко

Молода співачка Софія Артеменко представила власний авторський сингл ”РУНИ”, який вийшов на всіх цифрових платформах 13 грудня.

Софія вже давно вирішила Поєднати своє життя з мистецтвом, тож намагається вдосконалювати себе у різних творчих сферах: співає, малює, пише власні тексти до пісень.

Та заняття вокалом є головним ïï захопленням. Дівчина намагається робити пісні такими, щоб вони вирізнялися оригінальністю i запам’ятовувалися слухачам. Для цього додає у них своє бачення i почуття. Це принесло їй перемогу у багатьох конкурсах.

Саме через свою неординарність ïï запрошували взяти участь у телевізійних шоу: телевізійному вокальному шоу «Співають всі» на телеканалі «Україна», де вона стала супер фіналісткою; телевізійному шоу «Діти проти зірок» на телеканалі «Новий», у якому суперником Софії був Олег Скрипка; телешоу «По людськи, супердіти» на «Першому національному».

Артистка знялася у кліпі «Шум» з солісткою групи «Go-А» Катею Павленко для участі у Благодійному марафоні «Save Ukraine-#Stop War». У 2022 році у складі дуету «Софія Артеменко та DJ Polinka» взяла участь у Національному відборі на Дитяче Євробачення, де дівчата пройшли у п’ятірку фіналістів. Також ïï скарбничка поповнилася ще однією визначною нагородою. Дівчина стала Лауреатом II премії Чорноморських Iгop 2023 у номінації ”Сучасне фольклорне виконання”.

”Я намагаюся популяризувати українське фольклорне мистецтво, зберігати i відтворювати самобутні народні пісні. Адже у цей непростий для нашої держави час це є важливим фактором, що зміцнює нашу націю та ідентифікує ïï в сучасному світі. I це те, що я можу робити, долучившись до культурного фронту. Захоплення народним співом спонукає мене розвиватися у жанрі сучасного фольклорного виконання.

Саме тому створюю свої власні авторські пісні, використовуючи народні наспіви i мотиви, а також застосовую своє вміння відтворювати звуки природи, що стало моєю родзинкою. Таких пісень у мене вже три. Та найбільше пишаюся своєю останньою роботою. Поки що це найвагоміше моє досягнення, бо я є не тільки автором слів, а i автором музики до нового треку ” Руни”.

Ця пісня про невидимий зв’язок з нашими предками, який незбагненним генетичним кодом з’єднує нашу націю. Вони не знали нас. Ми, скоріше за все, ніколи не дізнаємося про них достатньо. Проте кожен їхній крок, кожне сказане ними слово, кожен удар серця дзвінко резонують в наших думках, почуттях та діях. Неважливо ким ми є, ми всі пов’язані зі своїми предками спільною історією. Вони жили, задля того, щоб жили ми. А ми маємо жити, знаючи, що наш обов’язок – не забути ïx». – Так розповідає артистка про свою нову роботу.