Прем’єра пісні та відео від INGRET ─ «Лишь Волна»

Прем'єра пісні та відео від INGRET ─ «Лишь Волна»

Прем'єра пісні та відео від INGRET ─ «Лишь Волна»

Українська співачка INGRET представляє свій знаковий трек, який вийшов після початку незалежної вокальної кар’єри.

Співачка дійшла до суперфіналу проєкту «Голос країни», після чого стала частиною продюсерського центру MOZGI Entertainment, з яким торік за спільним рішенням завершила співпрацю.

Новий трек ознаменований синергією жіночих сердець, адже він був створений трьома співзвучними творчими особистостями. «Лишь волна» ─ перший «дорослий» трек артистки, який розповідає про любов і внутрішні переживання, завуальовані обгорткою саркастичної, але не поверхневої історії. Пісня звучить у властивій INGRET стилістиці, в якій переплітаються інді і поп-рок. Прем’єра пісні синхронізована з прем’єрою кліпу. Режисерами відео виступили: Вікторія Кострук, а також київський саунд-продюсер Єгор Гавриленко (aka The Lazy Jesus), артист і редактор музичного видавництва Masterskaya Івана Дорна

«Одного разу моя подруга Оксана Аврам поділилася зі мною своїм новим віршем, і я з перших рядків закохалася в нього. Ця поезія надихнула мене на написання мелодії. Потім наші замальовки я показала Каті (Dakooka), з якою ми познайомилися на «Голосі країни» і відтоді дружимо. Вона і створила аранжування. Пісня народилася завдяки колаборації трьох співзвучних енергій, і це справжня магія, яка отримає відгук у тих, хто з нами на одній хвилі», ─ ділиться INGRET.

Перша версія кліпу була відзнята рік тому, але прем’єру відклали. Сингл увійде в трек-лист нового ЕР співачки.