Пролий світло на Чорну п’ятницю: ТРЦ Gulliver конвертує в донат покупки відвідувачів

Пролий світло на Чорну п'ятницю: ТРЦ Gulliver конвертує в донат покупки відвідувачів

24 листопада торгово-розважальний центр Gulliver запрошує провести свято всіх фанів шопінгу «Чорну п’ятницю» разом. Слоган цього дня у комплексі – «Пролий світло на Чорну п’ятницю», адже головна мета заходу – збір на підтримку благодійного фонду «Охматдит». 

ТРЦ Gulliver конвертує вагу покупок відвідувачів 24 листопада в донат: 10 грамів прирівнюються до 1 гривні. На 2-му поверсі будуть встановлені спеціальні ваги, на яких після реєстрації на стійці акції «Вагомий внесок» можна зважити покупки. Поруч на табло виводиться кількість людей, які взяли участь, вага товарів та загальна сума донату. По завершенню акції ТРЦ Gulliver перерахує загальну суму до благодійного фонду. В активності не беруть участь покупки вагою вище 5 кг, та ті, що були придбані у супермаркеті «Сільпо», та побутова техніка.

«Ми, як торгово-розважальний центр, забезпечуємо загальну розважальну програму, задаємо святкову атмосферу та заохочуємо відвідувачів до вдалого шопінгу. Але розуміємо, що сьогодні найголовніше – допомога, тому поєднуємо приємне з корисним – шопінг та благодійність. На «Чорну п’ятницю» 24 листопада Gulliver конвертує покупки відвідувачів в допомогу фонду «Охматдит». Запрошуємо всіх до світлого шопінгу», – розповідає Катерина Жураківська, директорка з маркетингу ТРЦ Gulliver.

Також 24 листопада ТРЦ Gulliver запрошує на великий зірковий концерт, який розпочнеться о 14:00. У центральному атріумі виступлять: KARTA SVITU, Ivan Navi, Parfeniuk, SKYLERR, Uliana Royce, Swoiia, Diana Gloster, ALEKSEEV, а хедлайнером вечора стане гурт SHUMEI. Інформаційний партнер концерту – Music Box.

Крім того, у програмі дня – майстер-класи для діток, безкоштовні фото на Polaroid від професійного фотографа та промоакція для відвідувачів у партнерстві з орендарями ТРЦ – при покупці від 1500 гривень у нашому ТРЦ кожен гарантовано отримає приємний приз, серед яких, наприклад, б’юті-бокси вартістю 25 тисяч гривень. Також впродовж концерту зі сцени ведучий розіграє подарунки та сертифікати від партнерів нашого ТРЦ.

У разі повітряної тривоги у ТРЦ передбачене укриття на -1 поверсі.