Remnant випустив дебютний кліп в кінематографічній стилістиці 60-х

Remnant випустив дебютний кліп в кінематографічній стилістиці 60-х

Remnant випустив дебютний кліп в кінематографічній стилістиці 60-х

У червні вийшов дебютний кліп харківського музиканта Remnant на пісню «Lust». У своїй музиці Remnant на свій лад переосмислює класичний блюз, французький шансон, британський панк і балтійський фолк. Кліп візуалізує чорно-білі відносини в естетиці чорно-білого кадру.

Remnant — сольний проєкт харківського музиканта Савелія Васильєва.

13 квітня Remnant випустив свій перший сингл на трек «Lust» (в перекладі з англійської — «хіть»). Трек був записаний на M.A.R.T. Studio в Харкові за участю мультиінструменталіста і звукорежисера Сергія Кондратьєва (Flanger), відомого по роботі з 5’nizza, Сергієм Бабкіним, ТНМК та багатьма іншими відомими українськими виконавцями.

«Я написав цю пісню в 17 років і записав її на диктофон, весь процес зайняв годину, — розповідає Савелій. — Написав її на шостій струні, там трохи нот, я просто вигадав якийсь базовий хід, повторював його і під нього писав текст. Незабаром я записав її на M.A.R.T. Studio. Одна з доріжок була записана на гітарі Jaguar Fender 1960-х. На студії у них дуже велика колекція старих гітар. Сім років пісня чекала виходу в світ».

3 червня Remnant випустив кліп на пісню «Lust». Режисером виступив харківський кліпмейкер Іван Корнєв, а головну роль зіграв сам музикант.

«Кліп — про мої відносини з дівчиною, яка то зі мною, то спокушає, то йде, то в пошуках. У кліпі можна простежити, як вона трансформується з одного образу в інший. У кадрі також присутній собака — одночасно символ самотності і вірності», — пояснює Remnant.

Наразі Remnant випустив три сингла — «Lust», «Bordeaux», «Time After Time». У вересні музикант планує випустити дебютний альбом.

«В альбом увійдуть дві пісні, записані на студії, інші вісім я записував вдома, — розповідає Remnant. — Сам розбирався в роботі програм, в яких записують музику, в роботі інструментів, настроювань, виходів-входів. Далі приносив матеріал на студію, там ми проводили зведення та мастеринг».