ROXOLANA випустила новий трек, натхненний романом “Тигролови”

ROXOLANA випустила новий трек, натхненний романом "Тигролови"

Співачка та сонграйтерка ROXOLANA презентує нову пісню «Сміливі мають щастя» напередодні свого першого сольного концерту у Києві.

Новий трек ROXOLANA написала у березні. Його назва відсилає до відомого роману Івана Багряного «Тигролови» (1944), в якому герої неодноразово повторюють фразу «Сміливі завжди мають щастя».  

«Скажу відверто, як і багато українців, цієї зими і на початку весни, я часто перебувала у депресивному стані. Я постійно шукала для себе вихід – у регулярних тренуваннях в спортзалі, розмовах з друзями і, звісно, в музиці. За цей час я написала чимало мінорних пісень, але в якийсь момент мені на очі потрапила фраза «Сміливі завжди мають щастя» і мені захотілось перечитати роман «Тигролови», який востаннє я читала ще в школі. І, знаєте, я ніби заново зрозуміла, яка у нас всіх є сила духу, наскільки ми можемо бути сильними, якщо подолаємо свій страх…”, – зізнається співачка.

Відео до пісні зняв режисер Руслан Махов, з яким ROXOLANA працювала над кліпами «Люди як кораблі», «Дуже тепла пісня», «Радісні очі» та проєктом «настрій: колядувати».

Локацією для зйомки став дах однієї з київських будівель. Знімальній групі довелось кілька разів переривати роботу через ракетну загрозу.

«Це навіть було символічно, – згадує процес зйомок співачка. – Адже у нас було дуже мало часу, оскільки в цей день окрім зйомок я мала кілька репетицій та виступ. Плюс повітряні тривоги. Тому наш меседж – іти вперед чи підніматись вгору, головне, нічого не боятися – фактично став нашим девізом і під час цих зйомок».  

У відео «Сміливі мають щастя» ROXOLANA приміряла і новий для себе образ – адже вперше вона з’явилась у вбранні червоного кольору, який символізує сміливість та силу.

Нагадаємо, раніше нідерландське телебачення показало фільм про українську співачку ROXOLANA.