ROXOLANA записала пісню від імені загиблих українських дітей

ROXOLANA записала пісню від імені загиблих українських дітей

ROXOLANA записала пісню від імені загиблих українських дітей

Співачка ROXOLANA випустила англомовну пісню «I’m gone», в якій звернулася до світу від імені дітей, які загинули під час військової агресії Росії проти України. Адже станом на 30 березня цього року під час бомбардувань українських міст російськими військами було вбито понад 145 дітей.  

«З початком війни я зрозуміла для себе, що, наскільки це можливо, маю підіймати людям настрій і бойовий дух, хоча б трішки відволікати їх від шалених тривог за допомогою таких пісень, як «I СіЮ» чи навіть звичайної словесної підтримки. Але водночас щоразу відкриваючи соцмережі, я бачила відео, на яких українські діти втрачають життя, де їх намагаються врятувати, де вони вже не дихають… Коли я бачила ці кадри, у мене просто опускались руки, я не розуміла, що мені робити, виникало відчуття тотального безсилля.., – зізнається ROXOLANA. – Так склалося, що незадовго до війни помер мій дідусь і я написала дуже особисту композицію, яку не збиралась ніколи оприлюднювати. Але в якийсь момент я награла мелодію цієї пісні і до мене одразу прийшли слова від імені діток, яких вже з нами немає. Звичайно, це речі, на які важко дивитися, але просто уявіть, що жила на світі дитинка, яку ви знали. Вона просто жила, просто хотіла гратися, вчитися, мріяти, а тепер її на цьому світі немає… Мені хочеться, щоб кожен, хто має хоч якийсь вплив, зрозумів це, провів паралель, побачив, що на цьому місці могла бути будь-яка дитина, чийсь син чи донька. Я закликаю мешканців усіх країн допомагати українцям в нашій боротьбі усіма можливими засобами – політичними, економічними, соціальними, культурними та благодійними. Немає більшого злочину, ніж вбивство дітей! Кожна дитина на Землі має право на життя і здійснення своїх мрій!»

Також співачка започатковує благодійну ініціативу «Врятуй мрію», щоб допомогти українським дітям продовжити займатися творчістю навіть під час воєнних дій.

ROXOLANA записала пісню від імені загиблих українських дітей

«Через війну дуже багато українських дітей були змушені відмовитись від творчості та навчання. Діти не мають змоги грати на улюблених інструментах, відвідувати музичні та художні школи. Тому ми з командою створили платформу Save My Dream, на якій кожен бажаючий зможе пожертвувати гроші або інструменти для творчості дітям, які цього потребують. Про свої бажання та мрії вони зможуть писати онлайн на платформу або в листах, які можна буде залишати в скриньках, розташованих у різних місцях Львова», – розповідає ROXOLANA, про акцію, яка стартуватиме 4 квітня.

Сама співачка наразі залишається у Львові та допомагає волонтерам однієї з громад Львівської області. Нагадаємо, в середині лютого ROXOLANA представила пісню I СіЮ | I SeeYou, в якій використала найпопулярніші меми, які виникли протягом військового вторгнення Росії в Україну.

ROXOLANA записала пісню від імені загиблих українських дітей