Руслана: «І струна світла пробудить серце» | Співачка представила нову відеороботу на пісню «Лірниця»

Руслана: «І струна світла пробудить серце» | Співачка представила нову відеороботу на пісню «Лірниця»

Співачка Руслана представила нову відеороботу на пісню «Лірниця», яка є першим синглом з її майбутнього музичного альбому та проєкту «Дике серце».

До відео увійшли кадри,  які за декілька місяців до повномасштабного вторгнення були відзняті  на українському узбережжі Чорного моря, а також кадри із заводу-кузні, де кується справжня бойова броня, які були відзняті «десь в Україні» у перші тижні вторгнення. 

Робота зроблена у стилі арт і, за задумом, авторів є спробою осягнути таємницю Світла.

«Це історія з нерозгаданих прадавніх традицій автентичної України. Вона відображена символічно як задум та дія зруйнувати кайдани, викувати крила, повірити в мрію і злетіти, розриваючи темряву, даруючи світло. Образ Світла є образом України, її шлях»,розповідає Руслана.

Руслана переконана, що неможливо буде до кінця перемогти і здолати ворога, без повернення до власних коренів. Адже без цього не можливо зрозуміти, у чому наша сила та унікальність. І це, на думку артистки,  можна і треба робити через нашу прадавню культуру. Саме тому вона звернулася до давнього переказу про лірників.

Лірники були провідниками та носіями глибинної автентичної пам’яті. Втративши зір, лірники,  отримували здатність бачити струну Світла і за її допомоги могли мандрувати часами та світами, отримуючи недоступні знання та майбутні пророцтва.

Руслана коментує:

«Лірники мовчки спілкувались з Природою. Вони бачили те, чого не бачать навіть птахи. Вони чули те, чого не чують будь-які інші істоти. Якщо на теренах України були такі люди, ми маємо про це як мінімум знати, а ще краще – віднайти і відновити цей генетичний зв’язок… Історія багато розповідає про лірників. Це були саме чоловіки. Лірниця… дівчина-лірниця – це вже сучасне бачення і моя власна інтерпретація. Це футуристичний образ. Дівчина-лірниця наділена даром  чути звук світла, вона володіє його тоном і тому може нести це світло людям».

На саму ж ідею світла Руслану надихнули щоденні подвиги українських воїнів, яких весь світ називає воїнами Світла:

«Хотілося підкреслити ідею воїнів світла та підтримати наших хлопців на передовій і сказати, що ми культивуємо все, що вони роблять».

Щоби підтримати воїнів разом із запуском відео Руслана запускає новий збір на дрони для бригад «Азова».

«До війни для мене, як артиста, були важливі перегляди, «лайки», коменти та інша мирна метушня. Зараз єдиним «лайком», вартим уваги є донат на підтримку наших Героїв. “Люті Пташки для АЗОВа”- дрони, що рятуватимуть воїнам життя і наближатимуть нашу Перемогу! 1 грн – це посильно для кожного. Але якщо це зроблять мільйони людей, то ми закриємо такий важливий для всіх нас збір і те, про що співається у пісні, здійсниться якнайшвидше… “Ще море нам навіє… Ще хвиля нас зігріє …».

Посилання на банку