САМНАСАМ. Новий унікальний проєкт-мотивація від Юрія Бардаша

Гучний проєкт Юрія Бардаша “Слухай сюди” відкриває нові обличчя і талановиті історії. Відомий продюсер продовжує знайомити Україну з яскравими героями і допомагає розвиватися гідним музикантам, які змінюють стереотипне мислення!

Саме їх якісна українська нова музика вривається в перші позиції топових музичних чартів України, наповнюючи рейтинги нашою українською музикою.

САМНАСАМ – самобутня музична історія Юрія Самовілова. Цей проєкт розкриває переживання людини, яка зустрічається на труднощами сучасного світу і не здається. Перемагає біль і йде вперед.

Музика в стилі сучасного електронного року і найсильніший сенс пісень зрозумілі і близькі кожному. Слова зачіпають загальнонаціональні цінності без домішки політики або будь-яких інших слизьких тем.

Дебютна пісня САМНАСАМ & Тіна Кароль “ЗДАТЕН”, записана спільно з Євгеном Трипловим (співавтором “ГУСИ” Wellboy, “ВЕЧЕРИНОЧКА” Монатік & Віра Брежнєва та ін.), вже готова увірватися в музичні чарти і підкорити українських слухачів своєю щирістю і найсильнішим посиланням мотивації.

“У проєкті САМНАСАМ мені ще належить доводити самому собі на що я здатний. Запис пісні — це тільки початок, але воно максимально імпульсивне і відверте. Я навіть сльозу пустив, усвідомивши, що я реально “ЗДАТЕН” і своїм прикладом можу надихати інших. Все в наших руках. Головне бути чесним з собою і чесним зі світом, тоді все вийде!

Хто ж він, виконавець, який “ЗДАТЕН”?

Юра Самовілов простий хлопець з Донецька. Завдяки своєму татові Юра з дитинства був закоханий в музику. З 6 років навчився грати на саксофоні і сопілці, а вже в 13 років написав свою першу пісню англійською мовою.

Музика завжди стояла на першому місці у хлопця, який неодноразово пробував себе в різних кастингах. Щоб зрозуміти всю кухню шоу-бізнесу Юра почав працювати в проєкті “ГОЛОС” сценаристом. Але залаштунки – не те, про що він мріяв. Юра знав, що його місце на сцені. Продюсер вокального шоу, почувши пісню “ГАРМАТИ”, запропонував Юрі участь у проєкті в якості артиста. І тоді все сталося: сліпі прослуховування і бажана команда Тіни Кароль, яка підтримувала і надихала артиста. Але що ж далі, адже все не закінчилося на талант-шоу? Його явно чекало щось велике.

У Києві Юра продовжив розвивати свою творчість і виступав зі своєю групою на різних музичних майданчиках, таких як Арена Львів і Атлас вікенд. Але прийшов час створити свій власний проєкт.

Знайомство з Бардашем і проєкт “Слухай сюди”.

“Про Бардаша у мене була неоднозначна думка. Але знайомі з ним хлопці розповідали, що він професіонал своєї справи і геніальний продюсер. Довго сумнівався кидати демку чи ні, але в підсумку зважився і відправив матеріали на офіційну пошту проєкту «Слухай сюди».У відповідь менеджери запропонували зв’язатися з Юрою. Ми зустрілися, поспілкувалися і я зрозумів, що у нас одна мета — робити нову якісну українську музику. Робота запустилася!” ділиться артист.